کل مستند در Chennai, Madurai, Coimbatore تمدید نمی شود: تامیل نادو دولت

تامیل نادو دولت در روز چهارشنبه گفت که چهار روز کل shutdown در چنای مادورای و کویمباتور محدوده شرکت تمدید نمی شود. خاموش کردن کل برنامه ریزی شده است تا پایان امروز.

همچنین اعلام کرد که آرامش در کسب و کار ساعت از مغازه های فروش اقلام ضروری از جمله سبزیجات در آوریل 30, گفته آنها می تواند از 6 صبح تا 5 بعد از ظهر.

در میان افزایش Covid-19 موارد در دولت وزیر K Palaniswami اعلام تعطیلی کامل از یکشنبه (26 آوریل) در چنای کویمباتور و مادورای به مدت چهار روز در آوریل 24, disallowing مغازه به عنوان به خوبی و به طور کامل محدود کردن جنبش عمومی است.

کسب و کار ساعت های طولانی در آوریل 30

خاموش شدن در محدوده شرکت از چنای مادورای و Coimbatore برنامه ریزی شده به پایان جمعه شب خواهد برگرداندن به زمان قبل از مارس 26 شرایط انتشار رسمی در اینجا گفت.

دولت اعلام کرد گسترش کسب و کار ساعت از مغازه های فروش اقلام ضروری برای روز شنبه گفت: از آن خواهد شد قابل استفاده تنها برای فردا. “در 30 آوریل برای فعال کردن مردم برای خرید اقلام ضروری مانند سبزیجات و میوه ها و مواد غذایی در مغازه ها به فروش این اجازه خواهد داشت برای باز باقی می ماند از 6 صبح تا 5 بعد از ظهر” آزادی گفت.

اما کسب و کار ساعت محدود خواهد شد از 6 صبح تا 1 بعد از ظهر از روز بعد, آوریل 1 در پایبندی به مستند شرایط اعلام شده قبلی.

دنبال اجتماعی فاصله

دولت از مردم خواست به شدت به دنبال اجتماعی فاصله در حالی که خرید اقلام ضروری علاوه بر درخواست از آنها برای بیمار باقی می ماند و آرام در طول خرید. “مردم در حال هدایت به پوشیدن ماسک” در حالی که بازدید از مغازه ها را که هشدار می داد آنها را در برابر سرایت.

مردم داده بود رفتن به تمام اجتماعی فاصله هنجارها در روز شنبه یک روز قبل از کل مستند لگد-در گفت شهرستانها و با توسل به وحشت خرید swarming بازار در چنای کویمباتور و مادورای به خرید کالاهای ضروری.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de