گردباد rip از طریق تگزاس و لوئیزیانا و می سی سی پی در جنوب رشته از طوفان شدید

عید پاک به ارمغان آورد جنوب وحشیانه طوفان که فرستاده گردباد پاره سراسر تگزاس و لوئیزیانا و می سی سی پی به عنوان منطقه پرانتز برای بیشتر آب و هوایی شدید.

بیش از یک دوجین گردباد گزارش شده در روز یکشنبه در طول سه متحده است. حداقل یکی تایید شد توسط خدمات ملی آب و هوا در تگزاس و دیگری دو در می سی سی پی.

“این می تواند بسیار دشوار است بعد weatherwise,” جمهوریخواه می سی سی پی رژیم صهیونیستی است. تیت ریوز که در یک ویدیو در Facebook. “لطفا آب و هوا و آگاه است. توجه. من می دانم که این طوفان که از طریق آینده می تواند خطرناک باشد. ما می توانید ببینید قابل توجهی بادها. ما همچنین می توانید ببینید قابل توجهی گردباد از طریق آمدن می سی سی پی است.”

شهرستان مونرو, لوئیزیانا, بود ضربه با چندین مظنون گردباد که نابود 300 خانه و آسیب دیده Monroe منطقه ای فرودگاه.

“حتی اگر صبح طوفان را ترک کرده اند دولت بسیاری دیگر از سیستم های خطرناک باقی می ماند در سراسر لوئیزیانا. لطفا با ماندن در خانه به دنبال دستور از مقامات محلی و اتصال به آب و هوای محلی فرد برای به روز رسانی” دموکراتیک لوئیزیانا جان رژیم صهیونیستی است. بل ادواردز گفت: در توییتر.

گردباد ساعت صادر شده است در بخش هایی از می سی سی پی و لوئیزیانا با آب و خدمات صدور یک گردباد اضطراری برای مونرو — بالاترین سطح خود از گردباد هشدار.

یورش طوفان شدید انتظار می رود برای ادامه شب یکشنبه و دوشنبه به آنها به عنوان حرکت در سراسر ایالت های جنوبی و سواحل شرق. حدود 95 میلیون نفر در 20 متحده می تواند تحت تاثیر قرار توسط گردباد مخرب باد و تگرگ در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de