بی بالا تنه, معترضان با هجوم به مرحله در نوادا رالی برای ایالت ورمونت برنی ساندرز و بعد خودشان را در بازداشت پلیس.

2020 دموکرات صحبت کرد در کمپین انتخابات ریاست جمهوری, Carson City, نوادا در روز یکشنبه پیش از دولت اصلی آخر هفته آینده. او فقط معرفی خود به عنوان “آینده بانوی اول ایالات متحده” زمانی که یک معترض شروع به پریدن کرد بر روی صحنه و برافراشته در برابر صنعت کشاورزی است.

“برنی من خود را بزرگترین حامی و من اینجا هستم تا به شما برای متوقف کردن propping تا صنایع لبنی و جلوگیری از propping تا حیوانات کشاورزی است. به اعتقاد من در شما” به روی تظاهرکنندگان فریاد زد که جمعیت شروع به غرق کردن کلمات خود را با بوس.

حداقل دو انتها زن معترضان پیوست و سپس دیگر از معترضان در این مرحله است. آن دو شیر ریخته در خود و اطراف راه می رفت و فریاد زدند تا امنیت همراهی آنها را خارج از صحنه نمایش, با توجه به فیلم هایی از این حادثه که گردش آنلاین. این جمعیت در ادامه به خشن سر و صدا در حالی که شرکت کنندگان منتظر معترضان به مرحله.

با توجه به محلی گزارش سه به پایان رسید تا در دستبند سوء ظن از قرار گرفتن در معرض زشت پس از شیرین کاری. ساندرز به شوخی در مورد این حادثه بعد از آن گفت: “این است نوادا, همیشه وجود دارد یک کمی هیجان در هیچ هزینه اضافی.”

در سال 2016 دیگر زن بی انتها قطع یک رالی برای ساندرز انتخابات ریاست جمهوری و دستگیر شد و برای او نمایش داده شد که در اعتراض های پس از آن-حزب جمهوری خواه نامزد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im