برترین بانک های ما ممکن است اجتناب کسب و کار کوچک طرح نجات در مسئولیت نگرانی: منابع

برترین بانک های ما باید تهدید را به دولت فدرال کسب و کار کوچک برنامه نجات از دست بر نگرانی در مورد مصرف بیش از حد مالی و حقوقی خطر پنج نفر با دانش مستقیم از صنعت گفت: بحث سلامت.

به دنبال کمک به میلیون ها نفر از کسب و کارهای کوچک که عملیات یا تعطیل شده اند و یا به طور چشمگیری محدود با این بیماری همه گیر کوروناویروس کنگره هفته گذشته به تصویب 2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی که شامل $349 میلیارد دلار با هدف در شرکت های کوچک.

وام گیرندگان می توانید درخواست برای وام از طریق مشارکت بانک ها با شروع از جمعه و تا 30 ژوئن. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت گفته اند که آنها می خواهند از وام های پرداخت در روز. اما نمایندگان از برخی از بزرگ دهندگان در صنعت کنفرانس تلفنی روز چهارشنبه با بیان جدی رزرو در مورد شرکت در این طرح در شکل فعلی آن است.

خود را نگرانی اصلی این است که وزارت خزانه داری گفته است که انتظار دارد وام دهندگان به منظور بررسی گیرنده واجد شرایط و مراحل را برای جلوگیری از تقلب و پولشویی و حفاظت از اطلاعات مشتری تحت قانون محرمانه بودن بانک, منابع گفت.

بانک ها نگران هستند آنها می تواند به صورت قانونی مجازات و یا هزینه های قانونی پایین خط اگر همه چیز به چپ چپ در عجله برای گرفتن پول از درب و یا سرزنش برای حرکت منابع مالی به اندازه کافی سریع اگر آنها به انجام علت سعی و کوشش در این راه آنها را در زمان عادی این منابع گفت.

پس از شنیدن نگرانی های مقامات وزارت خزانه داری با توجه به برداشت راهنمایی که دستور دهندگان به منظور بررسی وام تا به حال مشخص شده تعداد کارکنان خود را در کتاب و سایر هزینه های قانونی با توجه به دو منبع.

رویترز نمی تواند یاد بگیرند که خاص بانک ها در حال فکر کردن در مورد تحریم این برنامه است. بانک موسسه سیاست (BPI) که به میزبانی تماس در چهارشنبه فقره وام دهندگان از جمله JP Morgan Chase & Co, Bank of America Corp, Wells Fargo & Co و Citigroup Inc به عنوان اعضای.

یک سخنگوی BPI کاهش یافته است به نظر. وزارت خزانه داری ایالات متحده و اداره کسب و کار کوچک است که به طور مشترک اداره وام برنامه بلافاصله پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

بانک ها می خواهند یک سند مشتریان می توانند شهادت به واجد شرایط بودن خود را و نیازهای دیگر موجب تسکین صنعت از مسئولیت بالقوه سوء. یک منبع گفت: بانک ها نیز به دنبال تضمین کتبی از دولت در مورد قانونی خود را بدهی و تعهدات قبل از آنها موافقت خود را با شرکت در برنامه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im