Top-Up آموزش و پرورش وام: باید به شما انتخاب کردن برای آن ؟ پیدا کردن

education loan, education loan default, education loan in India, education loan interest rate, education loan details, education loan calculator, tax Saving, income tax deduction,این وام را می توان گرفته شده از بانک های موجود از جایی که شما در حال حاضر گرفته شده یک وام آموزشی.

حتی اگر بیشتر و بیشتر دانش آموزان به سفر خارج از کشور برای تحصیلات عالی هزینه از جمله آموزش و پرورش است که آسمان را لمس. همراه با آن کاهش ارزش روپیه در برابر دلار تحت تاثیر تعداد زیادی از افراد به خصوص کسانی که هزینه های ارز خارجی. مردم با کودکان مشغول به تحصیل در خارج از کشور و کسانی که برنامه را به ارسال بخش خود را در خارج از کشور برای مطالعات معمولا آموزش و پرورش وام به صندوق هزینه های خود را برای مطالعات خارجی.

اما این هزینه ها افزایش و بیشترین بار چنین پدر و مادر/دانش آموزان سقوط کوتاه از پول و درخواست های اضافی در آموزش و پرورش وام به صندوق هزینه.

اخبار مرتبط

در چنین شرایطی هنگامی که یک نیاز برخی از پول اضافی یکی همچنین می تواند انتخاب کردن برای بالا آموزش و پرورش وام به صندوق یک مطالعه در خارج از کشور. این وام را می توان گرفته شده از بانک های موجود از جایی که شما در حال حاضر گرفته شده یک وام آموزشی. به عنوان بانک در حال حاضر دارای اطلاعات خود را آسان تر است برای شما برای دریافت وام بدون زحمتی.

تحریم های اضافی بالا وام بستگی به حداکثر وام واجد شرایط همراه با زمان برجسته مقدار وام گیرنده است. برای مثال اگر شما واجد شرایط برای وام تومان 30 lakhs و شما تا به حال تصمیم گرفتند برای یک وام تنها تومان 20 lakhs تنها شما هنوز هم باید 10 تومان لاخ که شما واجد شرایط برای انتخاب کردن. همچنین از تومان 20 lakh اگر شما در حال حاضر پرداخت می شود Rs 8 lakhs کل خود را واجد شرایط نیز افزایش می دهد به 18 lakhs.

گاهی اوقات به جای خود بانک, بانک های دیگر NBFCs (Credila, Avanse) همچنین می تواند شما را به یک وام در نرخ بهره بهتر. این نیز می تواند یک گزینه در مورد بانکی فعلی خود حاضر به تصویب بودجه اضافی مورد نیاز است. کارشناسان می گویند به جای در نظر گرفتن یک وام تازه در دسترس نباشد از بانک های جدید را امتحان کنید امید بستن برای انتقال وام موجود خود را از بانک به بانک جدید. توجه داشته باشید که تمام بانک ها ارائه وام و تحریم های اضافی وام بستگی به این بانک سیاست.

در مورد یک وام امن آموزش و پرورش مبلغ وام است که مربوط به هزینه های آموزش و پرورش و ارزش وثیقه ارائه شده توسط وام گیرنده. نگه داشتن در ذهن است که نرخ بهره بالا وام بالاتر از وام های موجود. با توجه به وام دهنده بالا وام می توانند به صورت ثابت یا نرخ شناور و نرخ بهره متفاوت است بین 12-15 درصد این وام ها. عوامل مختلف دیگر مانند مبلغ وام availed تجربه تصدی وام شرایط بازار به سابقه تحصیلی و آموزشی موسسه در نظر گرفته شده در حالی که تصمیم گیری نرخ بهره برای وام.

این نرخ بهره بالاتر است که معمولا بستگی به قرض و اعتبار خود را-شایستگی برخی از بالا تا وام نیز بخواهید به ارائه وثیقه اضافی. با وثیقه اضافی وام به ارزش (LTV) نسبت وام گیرنده نیز افزایش می دهد که ممکن است کمک به وام گیرنده کیسه در نرخ رقابتی بهره.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>