یک خبرنگار پرسید: وزیر امور خارجه مایک Pompeo برای اطلاعات در مورد وزارت امور خارجه بررسی اداری از دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده در وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون خصوصی در ایمیل سرور.

بازگشت در ماه اکتبر آژانس شناسایی تقریبا 600 امنیت نقض حقوق بشر در آن بررسی 33,000 ایمیل سوابق سابق آژانس مقامات و مشاوران به کلینتون. نود و یک “معتبر نقض” بودند منتسب به 38 مختلف مردم است. اضافی 497 نقض نمی تواند متصل به هر یک فرد است.

ویسکانسین بهداشت ، ران جانسون رئیس مجلس سنا امنیت داخلی و امور دولتی کمیته با ارسال نامه ای به Pompeo روز چهارشنبه با چند درخواست اطلاعات. آن اشاره کرد که وزارت امور خارجه گزارش “آمده است که ‘بی سابقه ماهیت و مقیاس این رویداد مطرح شده بسیاری از چالش های قابل توجهی برای بخش بررسی است.”

او افزود: “این چالش ها شامل چهار ماه توقف درخواست شده توسط اف بی آی و یک ‘قابل توجهی در زمان (پنج تا نه سال) بین زمانی که این حوادث رخ داده است و زمانی که آنها مورد بررسی قرار گرفت.’ این بدان معنی است که در میان چیزهای دیگر است که بسیاری از افراد [بودند] در دسترس نیست به مصاحبه در همه آنها به عنوان نقل مکان کرد از گروه و نمی تواند رسید.'”

وزارت امور خارجه بررسی شد و پس از FBI بررسی کلینتون در استفاده از داروی غیر مجاز سرور میزبانی در زیرزمین خانه اش در Chappaqua نیویورک در طول زمان او را به عنوان وزیر امور خارجه از سال 2009 تا 2013. کلینتون اصرار ایمیل راه اندازی شد به سادگی یک ماده از “راحتی.”

امنیت نقض با دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده جانسون گفت: آنقدر فراگیر در وزارت امور خارجه تحت کلینتون که بسیاری از افراد را به محاکمه در سفارش به صورت ظاهر از پاسخگویی.

“این مایه تاسف است که این گروه قادر به مصاحبه تمام افراد مورد نیاز برای ارزیابی میزان که بخش کارکنان و سنن و اطلاعات طبقه بندی شده. جالب است که یک دادستان که مشغول به کار در اف بی آی را بررسی کلینتون خصوصی در ایمیل و سرور گفت: وزارت دادگستری دفتر بازرس کل, ‘مشکل این بود که وزارت امور خارجه بود تا پیچ تا در راه درمان آنها اطلاعات طبقه بندی شده که اگر شما می خواستم به تحت پیگرد قانونی قرار هیلاری کلینتون شما را مجبور به تعقیب 150 وزارت امور خارجه ، به ظاهر گسترده و فراگیر طبیعت از این نقض امنیت به خصوص برای دست زدن به اطلاعات طبقه بندی شده است که به سادگی غیر قابل قبول” او نوشت.

جانسون به نام Pompeo به ارائه اطلاعات بیشتر به کمیته خود را از جمله نام و عناوین “ده ها تن از گذشته و حال [گروه] کارکنان و مقامات ارشد” چه کسی تماس گرفته شد برای نقد و بررسی و همچنین اسامی 38 نفر که مرتکب معتبر امنیتی نقض و اینکه آیا آنها به ادامه کار در گروه.

علاوه بر این Johnson فشرده Pompeo به افشای اینکه 38 مقامات وابسته به “معتبر نقض” مورد مصاحبه قرار گرفتند توسط وزارت امور خارجه برای این گزارش. او اطلاعات درخواست شده مربوط به کدام یک از 91 نقض شد و نسبت به هر یک از آنها و اینکه آیا اقدام انضباطی در نظر گرفته شد در هر نمونه.

جانسون همچنین پرسش در مورد اینکه آیا کلینتون سابق مشاور شریل میلز او یکی از دستیاران سابق Huma عابدین او سابق مشاور هدر ساموئلسون و یا او یکی از دستیاران سابق جیک سالیوان درگیر شدند در هر یک از 497 امنیت تخلفات ذکر شده در نقد و بررسی. میلز و ساموئلسون اعطا شد ایمنی معاملات توسط FBI در طول آژانس تحقیقات به کلینتون در استفاده غیر مجاز سرور.

“پس از کشف خصوصی ایمیل سرور را از بخش ارسال دستورالعمل به سابق-وزیر امور خارجه و یا کارکنان خود را با توجه به انتقال از طبقه بندی مواد ، اگر چنین است, چه شد آن دستورالعمل که انتقال آنها و زمانی که آنها فرستاده؟” جانسون پرسید و اضافه کرد که در بخش اول آگاه شد که کلینتون به طور انحصاری ایمیل از یک سرور خصوصی و کسانی که در این گروه مطلع شد.

رئیس به Pompeo مهلت برای ارائه اطلاعات بعد از Feb. 20.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im