بالا جمهوریخواه خواستار جهانی رسیدگی به چین را ‘خطرناک کمپین دروغ” درباره کروناویروس

یک بالا خانه جمهوریخواه می خواهد برای دیدن در ایالات متحده منجر تحقیقات بینالمللی حزب کمونیست چین را “خطرناک کمپین دروغ” در مورد ریشه های coronavirus.

تگزاس در کنگره مایکل McCaul های عضو در کمیته امور خارجی ساخته شده به درخواست وزیر امور خارجه مایک Pompeo در نامه ای در روز پنج شنبه.

“من توصیه می کنند که شما در نظر بگیرید به دنبال چند جانبه رسیدگی به CCP را coronavirus coverup که تأکید می کند که خود را همه گیر-امکان تخلفات است و نه فقط آمریکا نگرانی اما یک جهانی” McCaul گفت. “به رد CCP خطرناک کمپین دروغ ایالات متحده باید با همفکر دموکراسی از جمله تایوان به تولید یک حساب قطعی از ریشه های, ویروس, CCP را مجرمیت و اینکه آیا CCP تاثیر تضعیف مشروعیت که در این زمان بحرانی.”

وزارت امور خارجه کاهش یافته است واشنگتن آزما‘s درخواست برای نظر اما Pompeo به تازگی صحبت با زور و اجبار بر این مسئله است.

“حزب کمونیست چین به شمار قابل توجهی تهدید برای سلامت ما و راه زندگی را به عنوان ووهان شیوع ویروس به وضوح نشان داده است,” Pompeo گفت: پس از G7 تلفنی اجلاس این هفته است.

مقامات غربی می گویند بالا پکن دیپلمات ها و چینی های دولتی رسانه ها بارها و بارها تحت فشار قرار دادند و دروغ در مورد کوروناویروس ریشه از جمله سرزنش نظامی ایالات متحده.

“حزب کمونیست چین به دروغ و تحت پوشش تا حقیقت در مورد coronavirus” McCaul گفت: واشنگتن آزما. “از آنجا که از اقدامات این بیماری در سراسر جهان گسترش یافته مشمئز کننده صدها نفر از هزاران نفر از مردم و کشتار ده ها هزار نفر.”

Pompeo بارها اندرز دولت چین برای آن انکار در مورد کوروناویروس ریشه و اصرار در تماس با بیماری “ووهان coronavirus.”

“آن را ثابت کرده است که فوق العاده خسته کننده به کار با حزب کمونیست چین به گرفتن دست خود را در اطراف مجموعه داده که در نهایت راه حل برای گرفتن هر دو واکسن و حمله به این خطر” Pompeo گفت: در این ماه.

در نامه خود McCaul همچنین توصیه می شود وزارت امور خارجه مستقیم هر یک در خارج از کشور, ایالات متحده دیپلماتیک پست به “صدور démarche با شواهد CCP نقش در اجازه می دهد این ویروس به گسترش”; علنا آزادی به عنوان اطلاعات آنجا که ممکن است “به طور کامل به اطلاع مردم آمریکا و جهان در مورد این coverup و پس از آن کمپین دروغ”; مختصر کنگره CCP را “coronavirus coverup” و خود را “جهانی کمپین دروغ” و همچنین “چگونه ایالات متحده و متحدان ما را به طرح پاسخ”; در نظر گرفتن کامل “عمل متقابل” پس از CCP لگد آمریکا در رسانه های خارج از چین در این ماه و ارسال کنگره یک پیشنهاد قانونی “برای هر مقامات جدید شما ممکن است نیاز به به طور موثر به آدرس CCP را با دروغ مبارزه است.”

آمریکا و جامعه اطلاعاتی این گزارش هشدار داده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و کنگره در اوایل سال جاری که چین به احتمال زیاد دروغ گفتن در مورد جدیت COVID-19 شیوع است که در حال حاضر در سراسر جهان است.

از شب جمعه وجود دارد بیش از 595,000 تایید coronavirus موارد در سراسر جهان و بیش از 27,324 مرگ و میر وابسته به عفونت با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب. شده اند وجود دارد 81,897 موارد تایید شده در چین و 3,296 تایید مرگ اگر چه مقامات ایالات متحده باید شک و تردید در آن اعداد. در ایالات متحده وجود دارد بیش از 103,942 موارد که منجر به بیش از 1,689 مرگ و میر.

چینی سفیر آفریقای جنوبی Lin Songtian توییتی در این ماه که “بیشتر شواهد نشان می دهد که این ویروس بود نه سرچشمه در غذاهای دریایی بازار در ووهان در همه.” او با نقل قول-tweeting زودی از چین سخنگوی وزارت امور خارجه ژائو Lijian که به اشتراک گذاشته یک مقاله baselessly سرزنش کروناویروس در آمریکا آزمایشگاه های نظامی. “لطفا به عنوان خوانده شده و پاسخ آن. COVID-19: شواهد دیگری که ویروس سرچشمه در ایالات متحده,” او گفت:.

بالا CCP امور خارجه گفت: در یکی دیگر از صدای جیر جیر که “ممکن است ما ارتش آورده است که این بیماری همه گیر به ووهان… آمریکا مدیون ما توضیح!”

چینی وزارت امور خارجه سخنگوی Hua Chunying توییتی هفته گذشته که coronavirus نمی سرچشمه در چین و ضمنی شیوع آغاز شد و در ایالات متحده در روزهای اخیر دولتی شین هوا اخبار آژانس و همچنین سفارت چین به فرانسه حساب رسمی مراجعه کننده به COVID-19 pandemic به عنوان “Trumpandemic.”

وزارت امور خارجه سخنگوی مورگان Ortagus مشغول است در طولانی عقب و جلو در توییتر با هوآ. او اشاره کرد که توسط Jan. 3, “مقامات چینی در حال حاضر در دستور COVID-19 نمونه ویروس نابود سکوت ووهان پزشکان و سانسور نگرانی عمومی آنلاین” و گفت که “این یک جدول زمانی جهان کاملا باید مورد مداقه قرار دادن.”

به عنوان مقامات چینی در زمان خود اتهامات به توییتر دو قانونگذاران جمهوریخواه کنگره دیابت بن Sasse نبراسکا و تشکر. مایک گالاگر ویسکانسین نوشت: به توییتر مدیر عامل شرکت جک دورسی خواستار تعلیق حساب “راه انداختن یک کمپین تبلیغاتی به بازنویسی تاریخ COVID-19 و ماست مالی کردن این دروغ به مردم چین و جهان است.” اما توییتر کاهش یافته است را به هر گونه اقدام با یک نماینده با اشاره به واشنگتن آزما 2019 وبلاگ پست ترسیم قوانین در مورد رهبران جهان با استفاده از سایت های رسانه های اجتماعی.

وجود شواهد مستند که چین در تلاش برای سرپوش گذاشتن بر وجود و گسترش coronavirus محدود خبرچین گمراه سازمان بهداشت جهانی و تلاش برای حفظ و مستقل کارشناسان بهداشت و درمان از بررسی در ووهان.

حداقل یک مطالعه نشان داد که اگر دولت چین عمل کرده و با سرعت بیشتری coronavirus را در سراسر جهان گسترش خواهد شده اند به شدت کاهش می یابد.

که نتیجه COVID-19 ویروس به نظر می رسد برای اولین بار در شهر ووهان در استان هوبئی در چین است. که گزارش تحقیقی در ماه فوریه به این نتیجه رسیدند که “در اوایل موارد شناسایی شده در ووهان بر این باور هستند که باید به دست آورد و عفونت از یک زئونوز منبع” در Huanan عمده فروشی بازار غذاهای دریایی در ووهان.

“در تلاش برای بازسازی تصویر خود را, آنها در حال دروغ پراکنی سعی و سرزنش ایالات متحده برای آن منشاء. وزیر Pompeo و وزارت امور خارجه شده است با شور و نشاط کار به نگه داشتن CCP مسئول آنها نهفته است” McCaul گفت: واشنگتن آزما. “و این مهم است که کنگره کار با آنها برای رسیدن به پایین از این coverup.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>