بالا افسر ارسال شده در مرخصی چهره پروب به عنوان Wadhawans جست و خیز Covid مستند برای سفر خانواده

Wadhawans, Covid lockdown, DHFL promoters, Kapil Wadhawan, Dheeraj Wadhawan, covid 19,  Yes Bank case,latest news on coronavirus outbreakاین Wadhawans در حال حاضر نگهداری در قرنطینه در Panchgani که در آن آنها خواهد شد مشاهده برای 14 روز. (فایل عکس: IE)

توسط محمد Thaver & Khushboo Narayan

این ماهاراشترا دولت در روز جمعه دستور تحقیق در برابر IPS افسر و اصلی کار (صفحه اصلی) آمیتا Gupta به اتهام کمک به DHFL مروج Kapil Wadhawan و Dheeraj Wadhawan به همراه 21 نفر دیگر از جمله بستگان خود فرار از مستند اجرا توسط دولت برای جلوگیری از گسترش Covid-19. او روز پنج شنبه در مرخصی اجباری فرستاده و تحقیق در این گزارش انتظار می رود که ظرف مدت 15 روز است.

اخبار مرتبط

گوپتا یک سال 1992 دسته IPS افسر منصوب شد اصل کار (صفحه اصلی) در ماه اوت سال 2018 به حال توصیف Wadhawans به عنوان “خانواده و دوستان” و با توجه به آنها اجازه کتبی به حرکت به خانه رعیتی دیوان ویلا در Mahabaleshwar از خود مهمان خانه در Khandala.

Wadhawans روبرو هستند پول شویی اتهامات در بله بانک و در حال حاضر به قید وثیقه. دولت خانه وزیر آنیل Deshmukh به خبرنگاران گفت: تصمیم گیری در Gupta خواهد بود بعد از دولت دریافت گزارش پرس و جو. “ما فرستاده اند گوپتا در مرخصی اجباری و خواسته های اضافی دبیر کل Manoj Saunik برای انجام یک پرس و جو. جدای از آن ما ثبت نام یک شاه در برابر Wadhawans در بخش 188, 279, 270, 34 از قانون مجازات اسلامی, مدیریت بحران, قانون بخش 51 (b) و Covid-19 بخش 11” او گفت:.

این Wadhawans در حال حاضر نگهداری در قرنطینه در Panchgani که در آن آنها خواهد شد مشاهده برای 14 روز. در دو ماه گذشته آنها را نادیده گرفته بود سه احضاریه از اجرای اداره به نظر می رسد برای سوال در مورد پول شویی. در واقع آنها تا به حال با اشاره به Covid-19 pandemic به جست و خیز گذشته احضار. آنها چند نگاه کردن اعلامیه در برابر آنها از سال گذشته است.

بانک مرکزی تا به حال در 17 مارس نیز به دست آمده غیر bailable حکم علیه Kapil و Dheeraj در ارتباط با وام مورد تقلب مربوط به رعنا کاپور از بنیانگذاران بله بانک و DHFL. اما Wadhawans ملحق نشده این تحقیقات حتی به عنوان CBI خدمت اعلامیه بر روی آنها. یک نوبت به سخنگوی گفت که Wadhawans شد “absconding” پس از آن ثبت شده یک مورد در برابر آنها را در 7 مارس.

گوپتا, IPS افسر 1992 دسته ای برگزار شده بود مهم اوراق بهادار و در بمبئی او DCP منطقه نهم و بعد از آن اضافی کمیسر پلیس (منطقه غرب).

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im