بالا مقامات نیروی دریایی توصیه فرمانده یو اس اس روزولت بود ابقاء

تیوی نیروی دریایی بالا گفته سروان. برت Crozier باید یک بار بیشتر بود دستور داده شده از U. S. S. تئودور روزولت پس از جنجال به پایان رسید در حذف او و استعفا از نیروی دریایی اقدام کرد.

دریاسالار مایکل M. Gilday رئیس عملیات نیروی دریایی و اقدام وزیر نیروی دریایی جیمز مک فرسون در روز جمعه توصیه به وزیر دفاع علامت Esper که Crozier بود دوباره با توجه به نیویورک تایمز. Esper خواهد شد تصمیم نهایی در حرکت است.

Esper خواست زمان بیشتری برای تصمیم پس جمعه را توصیه. مقامات وزارت دفاع آمریکا قبلا گفت: نتایج حاصل از بررسی شرایط Crozier را فسخ خواهد بود منتشر شد بعد از ظهر جمعه. خبر می آید حدود یک هفته پس از Gilday چپ درب باز برای برقراری Crozier و گفت که “هیچ تصمیم گیری نهایی ساخته شده اند” ،

Crozier سرنگون شد پس نامه ای در رسانه ها منتشر شد که در آن او با ابراز نگرانی در مورد شیوع کروناویروس در U. S. S. تئودور روزولت. مقامات او را متهم کرد از عمد اجازه نامه به بیرون درز. با وجود انتقاد از نیروی دریایی ملوانان در Crozier سابق کشتی را مورد تحسین قرار گرفته او را به عنوان یک قهرمان به دلیل نگرانی او نشان داد برای خدمه.

این موضوع حتی پیچیده تر شد وقتی صوتی از سخنرانی از, پس از اقدام وزیر نیروی دریایی توماس Modly به ملوان در کشتی به بیرون درز شد به رسانه ها. در ناسزا رنگ و لعاب سخنرانی Modly گفت Crozier یا “بیش از حد ساده لوحانه یا بیش از حد احمقانه به یک افسر فرمانده” از کشتی. او بعدها علنا عذرخواهی به Crozier برای سخنان استعفا داد اما یک روز بعد به مقامات دولتی به نام خود حذف.

در طول این اختلاف رئیس جمهور تهمت و گفت که او “ممکن است درگیر” در این موضوع و مشخص می شود هر دو Crozier و Modly به عنوان “دو مردم خوب است.”

حداقل 840 ملوان در کشتی را تبدیل به بیمار توسط رمان coronavirus پس از وقوع آغاز شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de