کلید coronavirus مدل کاهش برآورد خود آمریکا مرگ و میر از این بیماری همه گیر در بروز رسانی های اخیر.

دانشگاه واشنگتن و موسسه سلامت و معیارهای ارزیابی کاهش آن پیش بینی مرگ و میر بیش از 8,000 در جمعه تنها چهار روز پس از محاسبات قبلی اشاره کرد که اکثر مردم به دنبال دستورالعمل های بهداشتی در محل قرار داده شده توسط هر دو دولت های ایالتی و فدرال.

تعداد کل مرگ و میر ناشی از این مدل 68,841 (با برآورد طیف وسیعی از 30,188 به 175,965) اما به روز شد به 60,308 (با برآورد طیف وسیعی از 34,063 به 140,381).

“ما شاهد کاهش تعداد به دلیل برخی از دولت های ایالتی و محلی و به همان اندازه مهم افراد در سراسر کشور را به شدت به محافظت از خانواده خود و همسایگان و دوستان و همکاران با کاهش تماس فیزیکی” IHME مدیر کریستوفر موری توضیح داد, در بیانیه ای.

“در حال حاضر چالش — و همچنین به عنوان فرصت — برای متحده به شکل از چگونه برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده و اجازه می دهد مردم را به بازگشت به کار بدون به خطر انداختن که پیشرفت” موری اضافه شده است. “آرامش اجتماعی فاصله بیش از حد به زودی حمل خطرات بزرگ از تجدید حیات از عفونت های جدید. هیچ کس می خواهد برای دیدن این چرخه معیوب تکرار می شود.”

همچنین به این نتیجه رسیدند که ایالات متحده “ممکن است” به اوج ویروس در اوایل این هفته زمانی که 2,481 نفر در روز چهارشنبه.

این بررسی همچنین نشان داد که برخی از ایالت ها ممکن است قادر به استراحت برخی از اجتماعی خود فاصله اقدامات “به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 4.” آنها به طور خاص اشاره کرد که ورمونت, West Virginia, مونتانا و هاوایی بودند متحده است که می تواند قادر به بازگشایی زودتر از کشورهای دیگر از جمله آیووا شمالی و داکوتای جنوبی, نبراسکا, یوتا, آرکانزاس و اوکلاهما که ممکن است نیاز به صبر کنید تا زمانی که در اواخر ماه ژوئن یا اوایل ماه جولای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی