tax saving, plans, elss, ppf, epf, nps, tax saving options for salaried 2019-20 در اینجا برخی از ویژگی های مهم بالا 5-مالیات صرفه جویی در گزینه های برای حقوق و مزایای کارکنان.

مهم این است که حقوق و مزایای کارکنان به انتخاب مالیاتی-صرفه جویی در سرمایه گذاری دقت کنید. وجود دارد پنج محبوب مالیاتی-صرفه جویی در سرمایه گذاری است که یکی را انتخاب کنید – EPF PPF مالیاتی-صرفه جویی در FDs دفتر و ELSS. در میان این پنج مالیاتی-صرفه جویی در سرمایه گذاری EPF PPF و مالیاتی-صرفه جویی در FDs هستند بدهی های سرمایه گذاری در حمل یک نرخ بهره ثابت. در حالی که EPF اجباری سرمایه گذاری برای حقوق و مزایای حمل بالاترین نرخ بهره PPF است 15 سال سرمایه گذاری گزینه نیز ارائه می دهد که مالیات-رایگان بهره. PPF را می توان در یک بلوک 5 سال و از این رو می تواند مکمل EPF برای اهداف بلند مدت. برای اهداف که حدود 5 سال است و اگر شما به دنبال یک ثابت به عوض مالیات بر صرفه جویی در FDs ممکن است مناسب برای حقوق و مزایای. یکی هم ممکن است نظر شورای امنیت ملی آن را به عنوان یک 5 سال تصدی و می توان فقط با مراجعه به خود را در نزدیکی اداره پست.

در اینجا برخی از ویژگی های مهم بالا 5-مالیات صرفه جویی در گزینه های برای حقوق و مزایای کارکنان:

اخبار مرتبط

1. کارمند صندوق اندیش (EPF)

برای سال 2018-19 نرخ بهره روی کارکنان صندوق اندیش (EPF) تعادل 8.65 درصد است. سهم لذت بردن از مزایای مالیاتی در بخش 80C در حالی که رشد مالیات معاف و حتی میزان بلوغ در دوران بازنشستگی و یا خروج پس از مستمر خدمات از پنج سال معاف از مالیات است. برای مالیات هدف کارکنان صندوق اندیش برخوردار E-E-E وضعیت مالیاتی. به عنوان یک کارمند می تواند افزایش PF سهم به 100 درصد از حقوق اساسی از اجباری 12 درصد محدود می کند. در این صورت از آن خواهد شد به نام داوطلبانه صندوق اندیش و حمل مشابه مزایای مالیاتی به عنوان EPF.

2. مک بوک پرو (PPF)

PPF حساب می توان باز کرد با 500 تومان در حالی که حداکثر یک سرمایه گذاری می تواند تومان است 1.5 لاخ در یک سال مالی است. به عنوان یک پدر و مادر می تواند یکی باز یکی دیگر از PPF حساب به نام یک کودک کوچک اما حداکثر با هم گرفته نمی تواند بیش از Rs 1.5 لاخ. برای به دست آوردن میزان سود برای کل ماه, مطمئن شوید که شما سرمایه گذاری و یا قبل از 5 ماه. در حال حاضر برای سه ماهه ژانویه تا مارس سال 2020 نرخ بهره در PPF است 7.9 درصد مرکب سالانه است.

3. مالیات بر صرفه جویی در وجوه متقابل – ELSS

ELSS است مالیات بر صرفه جویی در صندوق های سرمایه گذاری طرح در دسترس است با تمام صندوق خانه. ELSS تنها مالیات بر صرفه جویی در گزینه ای است که کوتاهترین قفل-در دوره سه سال است. سرمایه گذاری خود را در ELSS کمک خواهد کرد که شما دریافت مالیات سود در بخش 80C و خواهد بود در درجه اول سرمایه گذاری در بازار سهام. این ELSS وجوه متنوع با نسبت های مختلف از تخصیص در صنایع مختلف و در سراسر بازار capitalisation.

4. ملی سیستم بازنشستگی (NPS)

NPS یک بازنشستگی متمرکز طرح با بلوغ در سن 60 سالگی. در میان صندوق گزینه های موجود در NPS حداکثر یکی می تواند سرمایه گذاری در یک صندوق سهام 75 درصد از سهم در حالی که تعادل قرار داده می شود در وجوه بدهی. سود مالیاتی در دسترس است بخش 80CCD(1) در جایی که کسر نمی تواند بیش از یک مقدار برابر با 10 درصد از حقوق اساسی. بالاتر از بخش 80CCD(1) یکی می تواند علاوه بر این سرمایه گذاری تا 50,000 تومان در بخش 80CCD(1B). در سن 60 سالگی می توان برداشت حداکثر 60 درصد از جسم است که معاف از مالیات در حالی که در تعادل یکی شروع به گرفتن حقوق بازنشستگی.

5. مالیات بر صرفه جویی در بانک سپرده ثابت

مالیات صرفه جویی FD در دسترس است با بانک ها و حمل نرخ بهره ثابت. تصدی است 5 سال و اجازه نمی دهد که هر گونه عقب نشینی جزئی قبل از قفل در دوره به پایان می رسد. یکی می تواند باز صرفه جویی در مالیات FD آنلاین در بانک که در آن دارای حساب. نرخ بهره است که مشابه نرخ بهره ارائه شده در این بانک به طور منظم 5-سال تصدی FD.

چه

مالیات بر صرفه جویی در ورزش نباید جدا شده و فعالیت است. سرمایه گذاری نیست صرفا برای صرفه جویی مالیاتی. به جای لینک خود را سرمایه گذاری در مالیات بهینه ساز به اهداف دراز مدت خود را. بر اساس مشخصات خطر خود را ببینید که چگونه ELSS متناسب با خود را برنامه ریزی مالیاتی و ایده آل را بالاتر از آن استفاده کنید. برای حقوق و مزایای فرد در حالی که EPF است غیر ارادی صرفه جویی بعد از آن تنوع سراسر ELSS PPF و اگر وجود دارد در میان مدت اهداف انتخاب بین بانک های مالیاتی-صرفه جویی در FD یا شورای امنیت ملی است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im