‘بیش از حد ضعیف’: Top اتحادیه اروپا دیپلمات تابه تهمت رهبری در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن بازی کرده است “ضعیف” نقش در دو سوی اقیانوس اطلس در پاسخ به بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به اتحادیه اروپا دیپلمات ارشد.

“خیلی ضعیف” نماینده عالی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: ایالات متحده آمریکا طی یک کنفرانس ویدئویی با اعضای پارلمان اروپا. “شاید به این دلیل که آنها نه در همه آمادگی برای مواجه با این مشکل و در حال حاضر آنها رنج می برند عواقب آنجا که برخی از کشورهای اروپایی انجام داده اند.”

Borrell سابق اسپانیایی رسمی ارائه شده است که بی پرده انتقاد گذشته با وجود هشدارهای که متحدان غربی نیاز به مبارزه با چین و تلاش برای پیروزی در “جنگ جهانی روایات” در مورد این بیماری همه گیر. در عین حال او در زمان هدف در مغلوب ساختن پیشی جستن خصومت برای سازمان بهداشت جهانی و گسله رهبران آمریکایی برای عدم به “تعاونی” رویکرد به این مشکل است.

“سرزنش چین به من گفت: یک راه حل نیست,” Borrell گفت: در حالی که تصدیق کرد که چنین recriminations ممکن است مناسب “در آینده” هنگامی که زمان می آید به یاد بگیرند “چگونه برای جلوگیری از یک بحران دیگر.” مغلوب ساختن پیشی جستن و وزیر خارجه مایک Pompeo باید به شدت انتقاد کرد چین بارها و بارها برای مجازات پزشکان چینی که سعی کردم که به گزارش یک بیماری عفونی جدی به حال ظهور در ووهان. که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus پدید آمده است به عنوان یکی دیگر از هدف از آمریکا خشم داده خود را تقویت چینی ادعا می کند در مورد کوروناویروس و حمایت خود را از پکن کمپین برای تضعیف کشورها از محدود کردن سفر از چین در اوایل روز از وقوع.

“این که تکیه بر چین آشکار به احتمال زیاد ناشی از twentyfold افزایش موارد در سراسر جهان, و آن را ممکن است بسیار بیشتر از آن” مغلوب ساختن پیشی جستن در هفته گذشته گفت: زمانی که اعلام توقف در ایالات متحده حمایت مالی برای این سازمان است.

Borrell همچنین panned یخ در آمریکا کمک های اولیه نشان می دهد که آن را به یک معکوس گام را در میان یک بحران بهداشت عمومی.

“این زمان به سرزنش” او گفت:. “زمانی که این مشکل حل خواهد شد و سپس ما را به بررسی در مورد چگونگی از بین رفته اند. من فکر می کنم که این تصمیم از خارج حمایت مالی به سازمان بهداشت جهانی که در آن لحظه دقیق است که یک راه خوب برای مبارزه با همه گیر.”

Borrell نیز در دفاع از Tedros. “برای اطمینان سازمان بهداشت جهانی می توان انتقاد کرد اما من فکر نمی کنم انتقاد باید ارائه, رئیس سازمان بهداشت جهانی به عنوان یک نوع از یک عامل چینی” او گفت:. “من فکر می کنم این است که راه مقابله با مشکلات است که یک سازمان بین المللی به عنوان که ممکن است داشته باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rutny.im