فردا کلاس 10, 12 CBSE امتحانات به تعویق افتاده در شمال شرقی دهلی

“تازه تاریخ برای امتحان در شمال شرقی دهلی زودی اعلام خواهد شد” یک CBSE کرد و گفت:.

هیئت مدیره مرکزی متوسطه آموزش و پرورش به تعویق افتاد امتحانات هیئت مدیره برای کلاس 10 و 12 برنامه ریزی شده در روز چهارشنبه در خشونت متاثر از شمال شرقی دهلی نو است. وجود دارد و در مجموع 86 مراکز در شمال شرقی دهلی نو است. در حالی که کلاس 10 دانش آموزان آزمون انگلیسی کلاس 12 دانش آموزان اختیاری امتحانات از جمله برنامه های تحت وب و رسانه ها.

“آزمون انجام خواهد شد و در بقیه نقاط دهلی طبق زودتر برنامه. تازه تاریخ برای امتحان در شمال شرقی دهلی زودی اعلام خواهد شد” یک CBSE کرد و گفت:. معاون وزیر Manish Sisodia اعلام کرد که مدارس در این منطقه ادامه خواهد داد بسته می شود در روز چهارشنبه.

اخبار مرتبط

دود billowed در هوا و اوباش پرسه می زدند بدون کنترل از طریق خیابان سوزاندن مغازه pelting سنگ و تهدید مردم محلی به عنوان تازه خشونت پاره از طریق شمال شرقی دهلی, کشته شدن شش نفر در روز سه شنبه و در نظر گرفتن تلفات در درگیری های جمعی بیش از اصلاح قانون تابعیت به 11.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>