قضایی سازمان دیده بان جمهور تام Fitton پیش بینی ایالات متحده وکیل جان دورهام را در خدمت یک “zinger از یک گزارش است.”

او را شکست و با فاکس کسب و کار میزبان Lou Dobbs که قلب در کاخ سفید رئیس ستاد علامت مراتع گفت: در طول تعطیلات آخر هفته او انتظار دارد که در کیفرخواست جنایی پرس و جو از روسیه بررسی است.

“شما قصد نا امید” محافظه کار داوود رهبر روز دوشنبه گفت:.

“من فکر می کنم [چه] در حال رفتن به اتفاق می افتد این است که او به موضوع دیگری zinger از یک گزارش است که شما هیچ چیز و چند کیفرخواست برخی از سطح پایین تر به مردم و اوباما باند تا حد زیادی دور محو خواهد شد در نظر گرفتن پاسخگو” Fitton گفت.

دادستان کل ویلیام Barr منصوب دورهام بیش از یک سال پیش به بررسی سوء رفتار توسط فدرال اجرای قانون و مقامات امنیتی در روسیه بررسی بیش از یک سال پیش. وزارت دادگستری است نشان داد که این انتظار تحولات در دورهام را بررسی و تا پایان تابستان.

سیاسی به اتهام نقد و بررسی که معطوف به تحقیقات جنایی در پاییز گذشته شده است تقبیح توسط دموکرات ها به عنوان یک طرح برای صدمه زدن به رئیس جمهور تهمت به رقبا جلوتر از 2020 انتخابات و مورد ستایش قرار داد توسط جمهوری خواهان ادعا می کنند که روسیه بررسی شد و یک حزبی آمار ،

Fitton اشاره کرد که پس از حدود 15 ماه است شده اند وجود دارد هیچ کیفرخواست.

دورهام بالا دادستان فدرال در کانکتیکات است که گفته می شود مورد نقد بالا مشخصات مقامات سابق جان برنان که مدیر سازمان سیا در دولت اوباما اما گزارش رسانه ها تنها به شناسایی یک فرد سابق FBI وکیل که تغییر یک سند مربوط به نظارت از یک سال 2016 تهمت کمپین مشاور است که تحت تحقیقات جنایی.

دابز با اشاره به این که Barr گفت: در اوایل این تابستان که چه دورهام است کشف “بسیار نگران کننده” است و بررسی افراد که نام آنها آشنا هستند اما Fitton هشدار میزبان در برابر خود امیدوار است.

تصریح می کند که وزارت دادگستری حتی رئیس جمهور تهمت شده است stonewalling سند درخواست Fitton گفت: “از این رو من شک و تردید است که آنها در حال رفتن به انجام آنچه لازم است در نظر عدالت و پاسخگویی.”

او همچنین پرسید که چرا وزیر سابق امور خارجه هیلاری کلینتون که کمپین کمک به صندوق پژوهش که تغذیه به انگلیسی, سابق جاسوسی کریستوفر استیل ضد مغلوب ساختن پیشی جستن پرونده نشده است را مورد سوال قرار دورهام.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de