به همسرشان وجود دارد به حسابداری و یک حساب برای چین بیش از coronavirus

سناتور. کری گفت: چین باید به صورت یک “گاهشناسی” از ایالات متحده و قدرتهای جهانی پس از coronavirus همه گیر به کار گرفته شده است.

آرکانزاس جمهوریخواه صدا و آلارم در برابر این ویروس در ماه ژانویه خواستار ممنوعیت سفر از چین به ایالات متحده است. مقامات چینی شروع به قفل کردن شهر ووهان که در آن شیوع آغاز شد در ژانویه. 23 هفته پس از اولین مورد شناسایی شد و میلیون ها نفر از مردم در حال ترک شهر.

در حال حاضر این بیماری گسترش یافته است به ده ها تن از کشورها و آلوده حداقل 1 میلیون نفر کشته و حداقل 52,000 دیگران است. تعداد کسانی که به احتمال زیاد به مراتب بالاتر به دلیل اشتباهات در گزارش و اطلاعات غلط از کشورهایی مانند چین و روسیه و ایران است.

“همانطور که ما از طریق این بیماری همه گیر وجود دارد به حسابداری و یک حساب برای چین” پنبه گفت: Washington Free Beacon در روز پنج شنبه. “از آنجا که چین از طریق آن نادرستی و فساد تبدیل شده و آنچه که می توانست یک مدیریت محلی به شیوع جهانی یک بیماری همه گیر است که در نهایت هزینه نه تنها مردم ما اما جهان تریلیون و هزاران میلیارد دلار و صدها نفر از هزاران نفر اگر نه میلیون ها نفر از زندگی است.”

پنبه معرفی شده در قانون به منظور تشویق شرکت های دارویی به حرکت زنجیره تامین خود را در خارج از چین است. او همچنین همکاری با همکار خواه ایالت جاش هاولی میسوری به صورت یک لایحه اجازه رئیس جمهور به تحریم مقامات خارجی و دیگر افرادی که با ارائه اطلاعات نادرست یا گمراه کننده در مورد بهداشت بحران.

“ما باید ارزیابی مجدد است که ارتباط در هر بخش از واردات است. این یک چیز به واردات ارزان اسباب بازی و یا مبلمان باغ از چین,” او گفت:. “اما اگر شما بسیار بالاتر در زنجیره ارزش, از آن زمان به ارزیابی مجدد آن است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im