توکیو خواستار تست رویداد; رشد ویروس را تهدید می کند بازی های المپیک

توکیو المپیک تست رویداد های پارالمپیک صندلی چرخدار راگبی نامیده شده است به دلیل شیوع ویروس است که تهدید این بازی که انتظار می رود برای باز کردن در کمتر از پنج ماه است.

تست رویداد را در 12-15 مارس در توکیو و برنامه های اصلی نامیده می شود برای ورزشکاران از خارج از کشور.

توکیو سازمان در روز سه شنبه گفت: ژاپن Para ورزشی انجمن لغو این رویداد در خط با ژاپن سیاست های دولت است که دلسرد بزرگ-جمعیت رویداد بیش از چند هفته آینده یک حرکت با هدف جلوگیری از گسترش ویروس.

توکیو سازمان و کمیته بین المللی المپیک می گویند که بازی های المپیک توکیو خواهد رفت جلوتر به عنوان برنامه ریزی شده و باز در جولای 24. اما گذشت هر روز می بیند حوادث لغو و قرار می دهد آینده از بازی های المپیک در معرض خطر است.

سابق کمیته بین المللی المپیک معاون رئیس جمهور دیک پوند گفت که تصمیم گیری در مورد بازی های المپیک احتمالا ساخته شده در چند ماه آینده.

“شما قطعا می تواند به دو ماه از اگر شما تا به حال به” پوند گفت.

“بسیاری از چیزهایی که باید شروع به اتفاق می افتد. شما رو برای شروع ramping تا امنیت خود را از مواد غذایی خود را در دهکده المپیک, هتل ها, رسانه های مردمی را در وجود ساختمان استودیو خود است.” و اگر آن را به نقطه ای از رفتن جلوتر پوند این باورند “شما احتمالا به دنبال لغو.”

“این جنگ جدید است و شما باید به آن صورت. در آن زمان, من می خواهم بگویم مردمی در حال رفتن به باید بپرسید: “آیا این تحت کنترل کافی است که ما می تواند اعتماد به نفس در مورد رفتن به توکیو یا نه؟'”

بازی های المپیک را لغو شده و تنها سه بار در همه در طول زمان جنگ.

Kevan Gosper که مانند پوند سابق کمیته بین المللی المپیک, معاون رئیس جمهور همچنین گفت لغو شد امکان پذیر است.

این جدی است چرا که گسترش آن را جدی چون از سرعت که با آن افزایش Gosper گفت .

“اما برای اولین بار ما باید به طور جدی فکر می کنم که ما تنها دو تا سه ماه پنجره (برای تصمیم گیری) اگر ما می توانید به ادامه بازی. … اگر این وضعیت را بهبود نمی بخشد و یا واکسن در دسترس نیست و آن را همچنان به تشدید سپس تنها احتمال این است که این بازی لغو خواهد شد.”

توکیو سازمان را 17 تست رویداد باقی مانده در برنامه خود را. یکی از آخرین است به پایان ممکن است 8. بسیاری از آنها در حوادث کوچک شامل تنها محلی ورزشکاران است. مهم این است که ژیمناستیک تست در آوریل 4-6 است که انتظار می رود به غیر ژاپنی رقابت.

ژاپن حرفه ای بیس بال لیگ بازی های پیش فصل بازی در ورزشگاه بدون طرفداران فوتبال J-لیگ است به حالت تعلیق تا مارس 18. معروف توکیو ماراتن برگزار شد یکشنبه گذشته با تنها چند صد دوندگان نخبه به جای یک حزب برای 30,000 شرکت کنندگان است.

توکیو سازمان در بیانیه ای گفت: آنها را نگه دارید و بر روی صندلی چرخدار راگبی تست رویداد در برخی از فرم در ماه آوریل است.

این ویروس آغاز شده است که در چین شناسایی شده است حداقل در 70 کشور جهان با 80,000 موارد و 3,100 مرگ و میر گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>