برای به حداقل رساندن گسترش Covid، کارناتاکا شرکت ها را تشویق می کند که برای WFH

بروند

کارناتاکا با هدف به حداقل رساندن گسترش عفونت کوید-۱۹، شرکت ها را تشویق به ادامه کار از خانه کرده است. دولت همچنین قصد دارد مردم را به دلیل نپوشيدن ماسک در مکان های عمومی مجازات کند.

دستورالعمل قفل – 4 و سفارش امضا شده و صادر شده توسط وزیر ارشد TM Vijay Bhaskar گفت : کار از خانه (WfH) باید تا آنجا که ممکن است به تصویب رسید.

سرسام آور ساعات کار/کسب و کار باید در دفاتر، مکان های کاری، مغازه ها، بازارها و موسسات صنعتی و تجاری دنبال شود. علاوه بر این، اقدامات احتیاطی بهداشتی/ بهداشتی معمول باید دنبال شود.

ماسک اجباری

جریمه نقدی ₹200 در مناطق شرکت شهرداری و ₹100 در مناطق دیگر باید برای پوشیدن پوشش صورت / ماسک به عنوان مورد نیاز تحمیل شده است.

تف در مردم مجازات جریمه خواهد بود، همانطور که ممکن است مطابق با قوانین، قوانین یا مقررات آن توسط مقامات محلی تجویز شود.

مترو ریل

خدمات راه آهن مترو اجازه خواهد داشت تا با اثر از 7 سپتامبر به شیوه ای درجه بندی شده، توسط وزارت مسکن و امور شهری (MoHUA)، وزارت راه آهن، با مشورت MHA عمل کند. در این راستا SOP توسط MoHUA و Bangalore Metro Rail Corporation Limited (BMRCL) صادر خواهد شد.

مدارس، کالج ها، موسسات آموزشی و مربیگری تا ۳۰ سپتامبر همچنان بسته خواهند ماند. با این حال ، آنلاین / یادگیری از راه دور باید همچنان مجاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید