برای اطمینان کافی در تامین آب HC مجوز بسته بندی واحد در TN به تابع بدون مجوز تا تاریخ 31 ژوئیه

در تلاش برای اطمینان از عرضه کافی از آب آشامیدنی در سراسر تامیل نادو در نظر coronavirus شیوع مدرس دادگاه عالی روز دوشنبه مجاز به دولت اجازه می دهد تا آب بسته بندی شده واحد به عملکرد حتی بدون مجوز تا تاریخ 31 ژوئیه به طور موقت.

منظور خواهد شد اعمال می شود تنها به مناطق شناسایی شده به عنوان امن و نیمه بحرانی در مورد در دسترس بودن آب های زیرزمینی, یک نیمکت دادگستری Vineet Kothari و عدالت R سورش کومار گفت.

موقت امداد اعطا شده به این واحد می آید با این شرط که 15 درصد از تولید روزانه باید به دست دولت برای توزیع رایگان به مردم است.

دستور موقت صادر شده در طول جلسه از دسته ای از PILs به دنبال توقف غیر قانونی بهره برداری از آب های زیرزمینی برای مقاصد تجاری.

قبل و پس از مداخله دادگاه دولت تا به حال مهر و موم شده تمام آب بسته بندی شده واحدهای تولیدی که عملکرد بدون مجوز مناسب و بدون ایراد گواهی.

در اخیر جلسه دادگاه تا به حال کارگردانی که دولت به توضیح استراتژی خود را به اطمینان کافی در تامین آب آشامیدنی در سراسر کشور داده شده COVID-19 شیوع.

هنگامی که درخواست برای دادرسی در دوشنبه, مدافع, General Vijay Narayan فرستاده شده دولت تصمیم گرفته است به اجازه همه آب بسته بندی شده واحدهای تولیدی در امن و نیمه بحرانی مناطق به طور موقت کار و راه اندازی حتی بدون مجوز.

“آب بسته بندی واحد ممکن است دیدار با PWD مقامات مربوط به کار کردن در این روش از تولید و توزیع بیش از 15 درصد از تولید روزانه به دولت,” او گفت:.

ضبط ارسالی نیمکت گفت: “با در نظر ارسالی از مدافع طور کلی ما مجوز دولت به پیش بروید و صدور دستورات لازم به صورت موقت طرح با شرایط مناسب برای امکان تولید تا ژوئیه 31.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>