برای جلوگیری از همه گیر ما این است که به آرامی توقف مالی زمان

به حد اقتصادی خرید اینترنتی از coronavirus همه گیر دولت ها و کسب و کار در تلاش هستند تا اجازه می دهد تا حداکثر دامنه را برای وام گیرندگان از همه نوع به پرداخت. در اثر تجارت قرار داده شده است در برگزاری این کشور در تلاش است به مکث مالی زمان.

مشکل این است که مردم هشدار داده شده است به ماندن در خانه های خود و نه به جمع در اماکن عمومی مانند رستورانها و یا حتی مکان خود را از کار. بسیاری از کسانی که کسب و کار شده اند توقیف. در عین حال, در ضمن, مالی, پرداخت مانند کارت های اعتباری و پرداخت وام مسکن و همچنین بدهی های کسب و کار ادامه آمده است با توجه. میلیون ها نفر از خانواده ها و کسب و کار است که لذت می برد قوی سلامت اقتصادی یک ماه پیش در حال حاضر خطر ورشکستگی روبرو.

لری سامرز سابق وزیر خزانه داری در دولت اوباما به تازگی در توصیف این مخمصه در تلویزیون بلومبرگ گفت که “…اقتصادی زمان متوقف شده است اما مالی است نه متوقف شده است.”

مقامات و سیاستمداران کسب و کار مدیران و کارشناسان سعی کرده اند به فکر می کنم خلاقانه در مورد چگونه برای محافظت از مردم بدون عمیق پس انداز برای آنها گذشت “مالی زمان” نشان دهنده یک تهدید عمده برای مثال یک خانواده زندگی چک چک است که می تواند در یک ماده از هفته ها یا ماه بدون کار و دریافتی وام مسکن صورتحساب در صورت اخراج.

به امید جلوگیری از این معضل اسکات الیسون بنیانگذار شرکت مشاوره نپتون تن به تن یک ایده است که “به طور موقت” توقف زمان. او پیشنهاد کرد که “همه چیز که اتفاق می افتد در زمان (مثلا وام مسکن به دلیل تاریخ payman, سفر, رزرو معاملات بازار سهام, پیمانکار, گیگابایت, کنسرت, رویدادهای ورزشی) متوقف خواهد شد…و ادامه خواهد داد به عنوان برنامه ریزی شده پس از زمان از سر گرفته است” پس از گسترش ویروس کنترل شده است.

هیچ سیاستگذاران را در آغوش گرفت که, افراطی, پیشنهاد, اما تنوع در پی وسیله دیگر برای رسیدن به همان هدف است.

برای مثال غول وام مسکن فنی می و فردی مک در جهت مسکن فدرال امور مالی مدیر آژانس علامت Calabria یک مغلوب ساختن پیشی جستن منصوب کرده اند دستور داد خانه وام دهندگان به توقف پرداخت وام مسکن تا 12 ماه برای برخی از کسانی که درآمد از دست رفته به دلیل بیماری همه گیر.

ایده این است که بلافاصله پس از خرید زمان برای مردم به طور ناگهانی به ارمغان آورد به آستانه تباهی مالی. “شما نمی خواهید به ارسال 20 قطعه از کاغذ در مقابل این” کالابریا گفت. “ما می خواهیم به آن را انجام دهد به سرعت.”

به طور مشابه, رئیس جمهور تهمت هفته گذشته متوقف شد بهره حاصل در بدهی وام دانشجویی. در ضمن ضد coronavirus لایحه سنا تایید هفته گذشته متوقف شد وام دانشجویی فدرال پرداخت برای سه ماه.

دولت فدرال نیز به تعویق افتاد مارس 15 مالیاتی-تشکیل پرونده مهلت جولای 15, که بدان معنی است که پرداخت مالیات هستند به تعویق افتاد برای سه ماه. چند متحده نیز با تاخیر مالیاتی خود را در موعد مقرر موجب توقف موقت در هنگام پرداخت به علت است.

عظیم اقتصادی امداد لایحه که اعضای هر دو طرف نسبت به کار را بسیار بیشتر از نظر تعلیق زمان برای وام گیرندگان.

آمریکا منتشر قانون دوشنبه شب که شامل تعلیق پرداخت برای کسب و کار کوچک وام خودرو, خاص اجاره و رهن.

اقدامات گسترده ای که به احتمال زیاد برای روشن شدن ایران به رهبری سنا. اما جمهوری خواه مجلس سنا نسخه از این قانون را ارسال چک به طور مستقیم به خانواده ها ارائه معنای به ارائه انعطاف پذیری را به خانواده به طور ناگهانی رو تکرار اسکناس بدون ورودی وجوه. همچنین این امر گسترش صدها میلیارد دلار’ ارزش کم هزینه وام برای کسب و کار incuding وام که تبدیل به کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک است که حفظ حقوق و دستمزد. که اندازه گیری است که به منظور خرید زمان برای کسب و کارهای کوچک برای آب و هوا طوفان اقتصادی بدون نیاز به غیر روحانی کردن کارگران. منطق این است که اقتصاد را در مراتب بهتر شکل اگر شرکت می تواند صبر از رکود بدون نیاز به جدا مولد آگاه کارگران است.

شرکت های خصوصی نیز متوقف شد پرداخت.

بانک مرکزی آمریکا روز پنجشنبه اعلام کرد که مشتریان نهفته ویروس می تواند به تعویق وام خودرو وام و یا کارت اعتباری پرداخت. کسب و کارهای کوچک با وام های برجسته به بانک همچنین می توانید ضربه مکث در ساخت آن پرداخت.

گلدمن ساکس در هفته گذشته اعلام کرد که اپل دارندگان کارت اعتباری می توانید جست و خیز خاصی پرداخت اگر آنها آسیب دیده اند و ویروس.

چندین سرمایه گذاری آغوش خودروسازان باید متوقف ماشین پرداخت لیست شامل فورد اعتباری, GM, مالی, هیوندای سرمایه تویوتا خدمات مالی لکسوس خدمات مالی و نیسان موتور پذیرش شرکت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>