TN گزارش بالاترین تک-بعد سنبله از 3,940 Covid-19 موارد

تامیل نادو امروز دوباره ثبت بیشترین افزایش روزانه در coronavirus با علاوه بر این از 3,940 موارد را به کل شمارش به 82,275.

پس از 1,443 Covid-19 بيمار مرخص فعال موارد بود در 35,656.

در Chennai 1,992 افراد آلوده به مجموع موارد به 53,762. مادورای شد و در دور دوم با 284 موارد; چنگلپتو 183; Kallakurichi 124; Thiruvannamalai 114; Thiruvallur 99 و بقیه توزیع شده در میان دیگر مناطق از جمله Kancheepuram و رمنتهپورم.

روز یکشنبه 54 بيمار درگذشت به تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس به 1,079.

امروز 32,948 نمونه مورد آزمایش قرار گرفتند, با توجه به وزارت بهداشت بولتن.

منتشر شده در


28 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *