TN بیشتر را فراهم می کند دستورالعملهای عملیاتی استاندارد برای تجهیزات داروهای تولید

تامیل نادو دولت آمده است با یک تازه بسته مشوق برای ترویج تولید تجهیزات پزشکی و مواد مخدر به عنوان دولت مراحل مبارزه با شیوع کروناویروس.

ویژه تشویقی بسته شده است تحریم برای ساخت پنکه, PPE, کیت N-95, ماسک, چند para مانیتور ضد مالاریا و ضد ویروسی مواد مخدر در دولت است.

انگیزه قابل استفاده برای هر دو صنایع بزرگ و MSMEs. دولت برای بالا صادر شد در روز پنج شنبه. “این یک تازه ارائه مشوق برای ترویج تولید Covid-19 تجهیزات و مواد مخدر در دولت” یک مقام ارشد دولت گفت BusinessLine.

مشوق ها شامل 30 درصد یارانه ها سرمایه منوط به سقف ₹20 کرور در سرمایه گذاری ساخته شده در واجد شرایط دارایی های ثابت. پایتخت یارانه پرداخت خواهد شد که برابر با اقساط سالانه بیش از پنج سال است. سرمایه گذاری انجام شده برای تولید تجهیزات ضروری از جمله تغییرات/upgradations از خطوط موجود را به حساب گرفته شود.

حمایت بیشتر

انگیزه های دیگر شامل 100 درصد تمبر چشم پوشی شش درصد بهره و کمک هزینه برای سرمایه در گردش وام availed از بانک های تجاری یا موسسات مالی برای دو چهارم (تا 31 دسامبر 2020) از طریق TIIC (تامیل نادو سرمایه گذاری صنعتی شرکت با مسئولیت محدود).

در مورد MSMEs مذکور تولید را نیز شامل می شود تحت دسته از ‘محوری بخش’ برای اهداف اندازهایی مختلف قابل استفاده موجود مشوق.

سرمایه گذاران ممکن است آغاز تولید از این آیتم ها و فعالیت های مرتبط بدون هیچ گونه قبل از تصویب لازم الاجرا توسط قوانین ایالتی از جمله DTCP. مجوزهای لازم ممکن است به دست آمده پس از شروع تولید.

SIPCOT و SIDCO لازم را زمین/سایبان در کوتاه مدت یا دراز مدت اجاره بر اساس اولویت.

اولویت داده خواهد شد و تحت نیازهای طرح برای MSMEs که جلو آمده برای تولید Covid-19 تجهیزات پزشکی و مواد مخدر.

حداقل 50 درصد از تجهیزات و داروهای تولید شده تحت این بسته در طول سه ماه (آوریل-ژوئیه سال 2020) را خریداری خواهد تامیل نادو پزشکی و خدمات شرکت در مذاکره ،

پیشنهاد بسته اجرا خواهد شد توسط SIPCOT برای صنایع بزرگ و IC&DIC برای MSMEs. راهنمایی اداره تامیل نادو و MSME تجارت و توسعه سرمایه گذاری اداره را ارائه راهنمایی های لازم و تسهیل از جمله پنجره واحد ترخیص کالا از گمرک برای صنایع بزرگ و MSMEs بود.

انگیزه ای بسته خواهد شد به تمام تولید کننده که آغاز تولید از ذکر تجهیزات و مواد مخدر در دولت قبل از 31 جولای سال 2020 است. در حالی که دولت مصرف شده است چند گام فعال برای مبارزه با Covid-19 همه گیر آن نیز در نظر گرفته بسیار ضروری برای تقویت محلی به ظرفیت تولید ضروری و تجهیزات پزشکی و داروهای ویژه بسته تشویقی برای ترویج تولید در دولت دولت گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im