TN: یک میلیون Covid-19 نمونه های آزمایش تا کنون

تامیل نادو امروز شد دولت برای اولین بار در کشور به آزمون یک میلیون نمونه برای Covid-19 عفونت است. این می آید در یک روز زمانی که دولت گزارش یک رکورد تنها یک روز بالاترین علاوه بر این از 3,509 موارد مصرف عفونت شمارش به 70,977.

در حالی که آن را در زمان بیش از دو ماه به آزمون 500,000 نمونه های آن زمان فقط 25 روز برای دولت به دو برابر این تعداد است.

در روز پنج شنبه 32,543 نمونههای آزمایش شده به کل گذشته یک میلیون مارک به 10,08,974. ماهاراشترا است دور دوم با بیش از 8.50 لاخ نمونه های آزمایش تا کنون.

تامیل نادو به طور قابل توجهی ramped تا تست در نه روز گذشته با بیش از 25 ، 000 نمونه های آزمایش در هر روز است. این را حفظ خواهد کرد افزایش بیشتر وزیر Edappadi K Palaniswami گفت newspersons به تازگی.

دولت کل نمونه تست است که نزدیک به 13 درصد از 7.50 میلیون تست شده در سراسر کشور.

از کل موارد مثبت گزارش شده در 24 ساعت گذشته در چنای به تنهایی 1,834 موارد اضافه شده به تعداد کل موارد در این شهرستان به 47,650. در مادورای آن 203; در چنگلپتو 191; تیرووللور 170; وللر 168; رمنتهپورم 140 و تعادل تقسیم در میان دیگر مناطق از جمله Kancheepuram Salem و Theni.

پس از 2,236 فتح کرد گرفته شد Covid-19 بيمار مرخص شده بعد از درمان تعداد فعال موارد در دولت بود در 30,064.

در روز پنج شنبه و 45 Covid-19 بيمار درگذشت به تعداد کل مرگ و میر ناشی از این ویروس به 911 گفت: وزارت بهداشت بولتن.

در ضمن بیش از 30 پرسنل متصل به ایستگاه هوایی نیروی دریایی فهم Parundu در اینجا باید آزمایش مثبت برای coronavirus مقامات منطقه گفت: در روز پنج شنبه.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *