به عنوان بخشی از مراحل برای مبارزه با coronavirus وزیر K Palaniswami در روز پنج شنبه دستور بسته شدن از مکان های مهم عبادت دارشان در تامیل نادو علاوه بر محدود کردن اینتر-خدمات دولت توسط اتوبوس و قطار.

کارگردانی بستن از رسانه های خرده فروشی با متمرکز تهویه مطبوع تاسیسات تا 31 مارس به وزیر توصیه بخش خصوصی شرکت را به مراحل اجازه می دهد تا کارکنان خود را به کار از خانه. او موظف تداوم پزشکی مشاوره توسط مقامات بهداشتی برای کسانی که قرنطینه در خانه.

ترسیم اقدامات جدید برای مقابله با ویروس, او گفت: معابد که جذب تعداد زیادی از جانبازان از جمله Madurai, Meenakshi, Tiruchendur خداوند Subramania, Srirangam خداوند Ranganathaswamy و تیرووننملی روپیه Arunachaleswara عالیات بسته خواهد شد برای جانبازان تا 31 مارس است.

روزمره poojas انجام خواهد شد کشیش در این معابد وزیر در بیانیه ای گفت.

Palaniswami کارگردانی مقامات به توصیه مدیریت از کلیساها و مساجد در دولت به طور موقت در نوار ورود به زائران تا 31 مارس است.

 

او گفت: بازارهای هفتگی و خرده فروشی بزرگ نمایشگاه با متمرکز تهویه مطبوع — مانند آنهایی که در خرید و فروش پارچه و جواهرات — بسته شد تا پایان ماه از فردا. “فروشگاه فروش کالاهای ضروری مانند مواد غذایی و میوه ها و سبزیجات داروخانه ها و رستوران ها به عملکرد به طور معمول” بیانیه ای گفت:.

درون دولت-حمل و نقل کاهش

وجود دارد به عنوان یک فرصت از گسترش بیماری از کشورهای دیگر “از آن شده است تصمیم به قطع, اتوبوس, حمل و نقل بین کشورها و راه آهن درخواست شده است به طور قابل ملاحظه ای بریده بریده ورودی قطار,” او گفت:.

همه مسافران به تامیل نادو از طریق جاده یا راه آهن را به معرض غربالگری و نظارت باید فشارهای داخلی ترمینال فرودگاه است.

مواد ضد عفونی کننده باید اسپری دو بار در مکان های که در آن مردم جمع در اعداد بزرگ در مناطق شهری و روستایی مناطق و سه بار در فرودگاه و راه آهن و اتوبوس و مترو ایستگاه های راه آهن ،

Palaniswami به دادگاه تجدید نظر به مردم برای همکاری با دولت برای جلوگیری از گسترش coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی