مواد غذایی شرکت از هند (FCI) گفته است: “با حصول اطمینان از تامین بدون وقفه foodgrains در تامیل نادو و خواست سازمان هایی که درگیر در عملیات امداد در دولت برای استفاده کامل از این عرضه برای آنها به معنای تحت یک برنامه.

جدید ذینفع طرح معرفی شده توسط Cemtre برای عرضه foodgrains به موسسات خیریه/سازمان های غیر دولتی (درگیر در عملیات امداد با ارائه وعده های غذایی پخته شده به صورت های مختلف مردم از جمله نیروی کار مهاجر/گروه های آسیب پذیر) در یک یارانه نرخ ₹21 به ازای هر کیلوگرم و برای گندم و ₹22 به ازای هر کیلوگرم برنج.

“سازمان های غیر دولتی و سایر موسسات می تواند به جلو آمده و استفاده کامل از این طرح است. این انگیزه بیشتر به تلاش دولت در تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ کس گرسنه باقی می ماند در طول این دوران سخت گفت:” R D Nazeem مدیر اجرایی-جنوب منطقه FCI, در بیانیه ای.

از تاریخ مستند FCI به ارمغان آورده است در حدود 2.6 لاخ تن از foodgrains از طریق 101 بارهای قطار به تامیل نادو از Telangana, Andhra, Orissa, Punjab و, Madhya Pradesh. بیشتر از یک مقدار 2.73 لاخ تن برنج و گندم بوده است برداشته شده توسط دولت در طول این دوره به توزیع به PDS ذینفع از طریق جیره مغازه ها.

FCI تامیل نادو است یکی دیگر از 13.4 لاخ متریک تن مواد غذایی و دانه های موجود در دولت به معنای برای عرضه به دولت برای توزیع به نیازمندان است. بنابراین در حال حاضر وجود دارد یک سیستم در محل برای پر کردن مواد غذایی سبوس دار به طور منظم در دولت به عنوان و هنگامی که فضای ایجاد شده در نتیجه پس از بلند کردن اجسام توسط دولت.

Nazeem اعلام کرد که به اندازه کافی وجود دارد foodgrains در تامیل نادو و در سراسر کشور برای عرضه از طریق PDS برای دیدار با هر احتمال است.

FCI دارای 68 انبارهای سراسر کشور پوشش تمام درآمد مناطق. این کار یک نیروی کار حدود 5000 نفر در آن انبار که در حال کار خستگی ناپذیر همراه با کارکنان این زمینه به induct و توزیع foodgrains بی درنگ به دولت برای رسیدن به نیازمندان از طریق سیستم توزیع آن گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de