TN گسترش قفل پایین تا 31 مارس در چنای چند ولسوالی دیگر

تامیل نادو به حرکت آمد و در روز یکشنبه به عنوان مردم مشاهده janata مقررات منع رفت و آمد در پاسخ به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus که منتشر شده است در سراسر کشور در چند روز گذشته.

تعداد کل coronavirus موارد در هند افزایش به 341 در حالی که کل مرگ افزایش یافته و به هفت در روز یکشنبه. در تامیل نادو هفت مورد گزارش شده تا کنون است که یکی مرخص شده.

جاده های متروک و بدون وسیله نقلیه جنبش حتی به عنوان دولت اتوبوس بودند عمل نیست. این MGR ایستگاه مرکزی و چنای Egmore ایستگاه عینک متروکه به نظر می رسد در حالی که زیر قطار شهری خالی شد و چنای مترو خدمات راه آهن متوقف شد. هتل های کنار جاده ای eateries Tasmac مشروب مغازه ها بسته شدند. دولت نیز قفل شده است و سواحل برای جلوگیری از تجمع مردم. معابد و کلیساها و مساجد بسته شد. برخی از پروازهای داخلی و باری بودند عمل در فرودگاه چنای.

مودی تماس بود و به رعایت مقررات منع رفت و آمد از 7.00 صبح تا 9.pm. اما به دنبال در ‘فوق العاده’ پاسخ از مردم معامله گران و صنعت تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami در بعد از ظهر تمدید آن تا 5.00 am در روز دوشنبه.

در ضمن چنای ارد و کنچیپورم شد بخشی از 75 ولسوالی های شناسایی شده توسط این مرکز برای قفل پایین که شامل بین دولت محدودیت های مسافرتی. تمام قطارهای مسافربری مترو و خدمات بین دولت خدمات اتوبوس متوقف خواهد شد تا 31 مارس است. تنها خدمات ضروری عمل خواهد شد در این مناطق با تایید Covid-19 موارد و یا تلفات.

وزیر بهداشت C Vijayabaskar توییتی که در مجموع تعداد نمایش مسافران برای Covid-19 سراسر کشور بود در 2,05,396; در زیر دنبال کنید:9,424; تخت در انزوا بخش:2,069; زمان پذیرش:54; نمونه های آزمایش: 443 (352 منفی و 7 موارد مثبت با یکی از ترخيص) و تحت فرآیند: 84.

وزیر همچنین روشن است که ملی تایلند که درگذشت در CMC بیمارستان در وللر هفته گذشته بود تاج منفی است. دو تای بيماران تحت درمان هستند متصل به مرحوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>