تامیل نادو وزیر Edappadi K Palaniswami روز جمعه افتتاح ‘دیپلماتیک کمک رسانی’ برنامه متمرکز در برجسته اقتصادی و فرصت های سرمایه گذاری در دولت است. این رویداد شاهد تبادل چندین نامه با کل سرمایه گذاری تعهد ₹1,250 کرور علاوه بر ایجاد هزاران شغل در دولت است.

این موافقت نامه شامل سرمایه گذاری ₹500 کرور روپیه توسط کره جنوبی Hanon خودرو سیستم در آن گیاه موجود در Maraimalai نگر. سرمایه گذاری و تولید خواهد شد 149 اضافی شغل برای جامعه محلی است.

ژاپنی, قطعات خودرو, تولید کننده Mitsuba Sical هند همچنین اعلام کرد سرمایه گذاری ₹500 کرور روپیه برای گسترش آن امکانات موجود در Gummidipoondi که ایجاد 304 شغل جدید است.

Jogo, سلامت مبتنی بر دیجیتال درمانی شرکت که در ابتدا امضا تفاهمنامه برای ₹15 کرور در طول وزیر ما بازدید در ماه سپتامبر سال 2019 افزایش یافته است سرمایه گذاری خود را به ₹250 کرور. این شرکت قصد دارد برای باز کردن 1,000 EMG بیوفیدبک درمانگاه و ارائه شغل برای 10000 نفر.

“هیئتی به رهبری من متعهد جاده را نشان می دهد به ایالات متحده و بریتانیا و امارات متحده عربی, جذب سرمایه گذاری به ارزش ₹8,835 کرور به, Tamil Nadu. چندین پروژه در حال حاضر شده است افتتاح” Palaniswami گفت و افزود “یک چنین پروژه ای است که من امروز راه اندازی شد – Jogo بهداشت و درمان افزایش یافته است و سرمایه گذاری آن 16 برابر بیشتر از واقعی سرمایه گذاری متعهد توسط آنها است.’

رئیس جمهوری همچنین گذاشته شد سنگ تهداب برای تامیل نادو صنایع پلیمر, پارک سرمایه گذاری مشترک پروژه های بین تامیل نادو شرکت توسعه صنعتی (TIDCO) و وزارت امور خارجه صنایع ارتقاء شرکت تامیل نادو (SIPCOT) گسترش بیش از 257 هکتار در Puzhuthivakkam روستا در پننری Taluk از تیرووللور منطقه. این ₹217-کرور پارک را جذب سرمایه گذاری اضافی از ₹3,000 کرور و تولید بیش از 7000 شغل جدید است.

این رویداد نیز شاهد امضای یک تفاهمنامه بین TIDCO و صنعتی ملی کریدور توسعه و پیاده سازی اعتماد (NICDIT) به منظور توسعه پننری گره از چنای بنگلور صنعتی راهرو (CBIC).

افتتاحیه نشست دو روزه دیپلماتیک رویداد سازمان یافته توسط وزارت امور خارجی در ارتباط با دولت دیدم دیپلمات از 36 کشور جهان از جمله دانمارک و فرانسه و ژاپن و کره و تایلند و انگلستان و ایالات متحده است.

“من از دیپلمات ها از سراسر جهان که در حال حاضر در اینجا به عنوان پل بین کشور خود و تامیل نادو. من از شما درخواست برای تسهیل نه تنها خصوصی و همچنین سرمایه گذاری های عمومی از کشور خود” Palaniswami گفت.

وزیر نیز منتشر شد کتاب “انجام کسب و کار در تامیل نادو’ یک منبع جامع از اطلاعات برای سرمایه گذاران است.

tinyurlv.htclck.ruulvis.netshrtco.de