TN سانتی متر K Palaniswami می گوید AIADMK کادر برای مغلوب ساختن پیشی جستن DMK را ‘دروغ’ کمپین

نقطه AIADMK نماد J Jayalalithaa مشارکت در 72 تولد, سالگرد, Tamil Nadu وزیر K Palaniswami روز دوشنبه ترغیب AIADMK کادر به تقلا برای “Amma دولت را در تداوم و تهمت به کمپین دروغ از رقبا.”

یادآوری آنها را از Jayalalithaa گرفتن عبارت “صلح و رفاه و رشد” او خواست کادر را نذر به کار برای تداوم Amma دولت trumping رقبای’ — ظاهرا اشاره به DMK “دروغ” کمپین.

این AIADMK تا به حال در تمام طول متهم DMK از انجام یک کمپین دروغ در مورد مسائل مختلف از جمله تابعیت متمم قانون.

در فوریه 18, Palaniswami متهم شده DMK با فریب مردم بیش از کا و جرأت آن را برای توضیح “که اقلیت” جامعه تحت تاثیر قرار شده است کا در تامیل نادو.

رئیس جمهوری در پیامی تصویری, پرداخت, غنی مراسم تجلیل از اواخر رهبر با یادآوری بسیاری از رفاه اقدامات و ابتکارات از جمله آوردن 50 درصد رزرو برای زنان در نهادهای محلی و هموار کردن راه برای حتی کارگران عادی به اشغال رفیع موقعیت خود را در هر دو حزب و دولت است.

دختر کودکان حفاظت از روز

پس Palaniswami اعلام روز پیش دولت مشاهده سالگرد او به عنوان “دختر کودکان حفاظت از روز” برای اولین بار در این سال است. او همچنین با ارائه نه سال “دولت جایزه برای دختر بچه ها و توسعه’ برای نمونه کار به سمت بهبود ، جایزه حمل یک جایزه نقدی تومان 1 لاخ و تقدیر.

دختر, نقطه از Cuddalore منطقه اهدا شد برای انجام برنامه های آگاهی دهی بیش از چند لحاظ اجتماعی قابل توجهی تم از جمله تبلیغ جامع تغذیه برای کودکان, سازی توسط مرکز Poshan Abhiyaan طرح دولت گفت.

به عنوان بخشی از این حمایت روز جشن رئیس جمهوری توزیع کمک های مالی به دختر ذینفع و همچنین راه اندازی یک دولت گسترده 72-لاخ درخت نهالی کاشت درایو در مقابل دولت و دبیرخانه. درایو تکمیل خواهد شد در ماه دسامبر با توجه به دولت است.

جشن J Jayalalithaa تولد

72 تولد سالگرد اواخر وزیر و AIADMK supremo در ضمن جشن گرفته شد با هیاهو در تامیل نادو با حزب سازماندهی کشت از توابع در اینجا و توزیع کمک های مالی به علاوه حزب کارگران است.

معاون وزیر O Panneerselvam حزب هماهنگ کننده و وزیر Palaniswami co-هماهنگ کننده چراغ جشن در دفتر مرکزی حزب در اینجا با برش یک مگا 72 کیلو کیک garlanding Jayalalithaa مجسمه و عمل بالا بردن حزب پرچم. این حزب همچنین مرتب مواد غذایی برای کارگران است.

یک اردوگاه پزشکی افتتاح شد به مناسبت و از آن خواهد شد تا فوریه 26 برای استفاده عمومی است. دو رهبران پس از عمل Jayalalithaa توزیع کمک های مالی و به نام نوزادان است.

آنها به دور Rs 1 لاخ هر یک به 109 بی بضاعت حزب کارگران AIADMK تجارت اتحادیه بال و Rs 2 لاخ ‘خانواده صندوق رفاه’ به هر یک از خانواده ها از 14 حزب کارگران که به تازگی درگذشت. کاملا تومان 1.37 کرور کمک های اولیه ارائه شد امروز این حزب گفت.

این AIADMK ستاد عینک یک نگاه جشن به مناسبت و جاده منتهی به آن شد decked با محاسبه festoons. festoons گل قوس و پرچم حزب. تعداد زیادی از کارگران و کارمندان و وزرا و MLAs و نمایندگان مجلس شرکت کردند. O Panneerselvam منتشر سوغات به مناسبت.

از روی علاقه به ‘اما’ توسط حزب کارگران و او را تحسین Jayalalithaa گذشت در دسامبر 5, 2016.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>