TN ممنوعیت ورود وسایل نقلیه از کشورهای همسایه تا مارس 31; CMRL کتابخانه ها نیز به بسته

پس نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای یک Janata منع رفت و آمد در مارس 22, در پی شیوع کروناویروس تامیل نادو دولت به حالت تعلیق در حمل و نقل عمومی بین 7.00 هستم و 9.00 pm on Sunday.

چنای مترو راه آهن را نمی تواند اداره می شود و تمام کتابخانه ها خواهد بود بسته در دولت تا 31 مارس است.

در ضمن به عنوان یک اقدام احتیاطی برای جلوگیری از گسترش coronavirus تامیل نادو دولت ممنوع, ورود وسایل نقلیه از کرالا کارناتاکا و آندرا پرادش مرزها به دولت از 21 مارس تا 31 مارس.

اما آمبولانس ها و خودروهای حمل کالاهای اساسی مانند شیر و بنزین و دیزل و سبزیجات و دارو و سیلندر گاز اجازه خواهد داشت گفت: وزیر Edappadi K Palaniswami در آزادی مطبوعات.

دولت را اجرا خواهد کرد بسیار محدود تعداد اتوبوس به کشورهای همسایه ،

Palaniswami گفت که زمان جلسه مجلس ادامه خواهد داد به عنوان در هر برنامه. آن است که تنها در این مجمع که بسیاری از مسائل از جمله Coronavirus را می توان مورد بحث در جزئیات و پیام خواهد رسیدن به مردم گفت: در حالی که پاسخ به یک درخواست از مخالفان برای پایان دادن به زمان جلسه مجلس در پیش است. فعلی مجمع جلسه به پایان می رسد در 9 آوریل.

در ضمن ملی بهداشت ماموریت تامیل نادو بخشی از سلامت و خانواده وزارت رفاه راه اندازی کرده است یک وب پورتال – http://stopcoronatn.in/ – به ارائه به روز رسانی های مهم در Covid-19 در دولت است.

پورتال داشبورد ارائه اطلاعات در مورد Covid-19; آنها برای تماس با ما; بولتن روزانه; مشاوره بهداشت; ‘اطلاعات مهم و گالری رسانه ها. نیز وجود دارد یک لینک را به خود گزارش در مورد کسی است علائم Covid-19.

پورتال نیز فراهم می کند آگاهی در مورد مسائل اجتماعی مانند فاصله از طریق صوتی و تصویری و پوستر در مورد Covid-19. پورتال همچنین دارای یک لینک به Covid-19 جهانی موارد توسط مرکز سیستم های علوم و مهندسی در دانشگاه جانز هاپکینز است که مانیتور Covid-19 نفر در سراسر جهان در زمان واقعی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net