TN اعلام ₹3,280-کرور بسته امداد

تامیل نادو دولت اعلام کرده است ₹3,280-کرور coronavirus امداد بسته است. این شامل حمایت مالی از ₹1000 به همه جیره دارندگان کارت; و همچنین رایگان برنج پخت و پز روغن و قند و شکر و سایر کالاهای اساسی در آستانه هفته مستند آغاز شده است که در 6 بعد از ظهر روز سه شنبه.

این موارد ضروری صادر خواهد شد در یک راستا بر اساس. کسانی که نمی توانند دریافت جیره اقلام در ماه مارس می توانید آنها را در ماه آوریل وزیر Edappadi K Palaniswami گفت: این مجمع در روز سه شنبه آخرین روز از جلسه; خانه بود موکول سینوسی می میرند. جلسه به پایان رسید در تاریخ 31 مارس (اصل آن مه 9) اما پیشرفته برای شنبه با توجه به شیوع کروناویروس.

Palaniswami گفت: ثبت نام دستفروشان, autorickshaw رانندگان و کارگران ساختمانی را نیز دریافت کمک های ویژه از ₹1,000. مهاجر کارگران ساختمانی کارگران و autorickshaw رانندگان را دریافت 15 کیلوگرم برنج 1 کیلوگرم دال و روغن پخت و پز به صورت رایگان ،

این مستند اعلام شده است به عنوان بخشی از اقدامات برای جلوگیری از گسترش coronavirus. شدید اقدامات محدود کننده خواهد بود در محل در سراسر کشور به صورت یک بعدی هفته.

در ضمن با سه نفر بیشتر — همه در خارج از کشور عودت تست مثبت برای Covid-19 روز سه شنبه تعداد کل موارد در تامیل نادو به 15 افزایش یافت.

وزیر بهداشت Vijayabaskar توییتی که روز یکشنبه در مجموع 2.09 لاخ مردم بودند به نمایش در آمد و در زیر دنبال کنید (15,298); تخت در انزوا بخش (9,154); زمان پذیرش (116); نمونه آزمون (743 – با 608 منفی و 15 امتیاز مثبت و یک تخلیه) و تحت فرآیند (120).

در یک جداگانه پرینت او گفت که در طول یک جلسه در روز دوشنبه Preetha ردی معاون اجرایی رئیس آپولو بیمارستان اطلاع داد که این بیمارستان تهیه شده بود برای درمان coronavirus بیماران در 100 تخت تسهیلات. اتحادیه وزارت بهداشت و درمان و رفاه خانواده مورد تایید بود Covid-19 آزمایشگاه تست در آپولو پس از آن به CMC وللر.

با 6 ساعت مستند آخرین مهلت ارسال, ناهار, مردم, رهبری, صفحه اصلی اولیه از دفاتر. نیز وجود دارد وحشت از خرید سبزیجات و مواد غذایی با وجود اطمینان از دولت که خدمات ضروری و اقلام از جمله شیر و میوه و سبزیجات و مواد غذایی در دسترس خواهد بود.

در ضمن سوپراستار Rajinikanth اهدا ₹50 لاخ برای خوب بودن دستمزد روزانه کارگران از جنوب هند صنعت فیلم بود که با پرتاب از کار با توجه به سرکوب. دیگر Kollywood ستاره از جمله Suriya, Karthi و ویجی Sethupathi نیز تن به تن با سهم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de