TN: 161 بیشتر شما با کروناویروس

تامیل نادو امروز ثبت بالاترین تا کنون تعداد coronavirus موارد مثبت با 161 بیشتر آلوده در نظر گرفتن مجموع به 2,323. برای سومین روز متوالی تعدادی عبور از 100 در دولت است.

چنای به تنهایی ثبت 138 نفر (مجموع 906 در شهرستان) با 33 بودن اولیه عفونت.

یک رسانه بولتن Covid-19 از دولت می گوید که در حالی که 1,258 Covid-19 مثبت بيماران مرخص شده پس از درمان 1,035 تحت درمان هستند.

تا به امروز از 1,19,748 نمونه خون مورد آزمایش قرار 1,15,761 منفی بودند برای ویروس.

هیچ مرگ گزارش شد امروز.

رانندگی سرمایه گذاری

در ضمن دولت به تشکیل یک سرمایه گذاری ویژه ارتقاء نیروی کار برای شناسایی بخش است که در آن دولت می تواند به جذب سرمایه گذاری با توجه به جابجایی از کشورهای دیگر پست Covid-19 که در چین نشات گرفته.

این می آید در این زمینه از کارشناسان مختلف احساس است که با توجه به تحول اقتصادی و محدودیت عرضه ناشی از Covid-19 تعدادی از شرکت ها به خصوص از آمریکا و اروپا با داشتن امکانات تولید در چین می تواند در هند به عنوان یک جایگزین مقصد.

دولت به منظور گفت که این کمیته به ریاست دبیر کل نیز تدوین ویژه بسته تشویقی و تسهیل در جذب سرمایه گذاری است.

آن را شناسایی کلید زیرساخت های پروژه های اختصاصی از جمله شهرک صنعتی که نیاز به انجام یا تسریع در جذب سرمایه گذاری; شناسایی اقدامات لازم برای پیگیری سریع ترخیص کالا از گمرک برای ترویج این سرمایه گذاری ها و توصیه توسعه فعالیت ها و ایجاد نام تجاری به موقعیت تامیل نادو به عنوان یک مقصد سرمایه گذاری جذاب.

این کمیته را ارائه اولین گزارش خود را در عرض یک ماه و گزارش نهایی در عرض دو ماه به منظور گفت.

پزشکی و کارشناسان بهداشت عمومی پنل گفت: وزیر Edappadi K Palaniswami که با توجه به وضعیت حاکم در این مستند به پایان می رسد که در مارس 3, باید آرامش در یک روش مرحله به مرحله.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>