این Telangana برق کمیسیون تنظیم مقررات رئیس T Sriranga رائو مشتاق است که برق مصرف کنندگان و دولت به تدریج انتقال به سیستم اندازه گیری هوشمند به عنوان بخشی از کل درایو نسبت به ارائه هوشمند و کارآمد زیرساخت ها است.

به اشتراک گذاری افکار خود را در مورد چرا ما نیاز به متر هوشمند برای امروز مصرف کننده هوشمند او گفت: “اجرای خود را کامل حلقه برای یک شبکه هوشمند شبکه در یک شهر هوشمند.”

“در سال 2014 زمانی که Telangana تشکیل شد قدرت وضعیت در ظروف سرباز یا مسافر. مصرف کنندگان تا به حال به صورت بی حد و حصر سختی با توجه به کاهش قدرت و صنایع مواجه قدرت تعطیلات. از چنین وضعیتی ما شاهد 24×7 قدرت به تمام مصرف کنندگان در کشور از جمله کشاورزان,” او گفت:.

“به طور قابل توجهی در پنج سال گذشته تعرفه همان باقی مانده است و این دستاورد برای دولت جدید که تا به حال بسیاری از مشکلات,” او گفت: BusinessLine.

با اشاره به برخی از های اخیر حسابداری و مدیریت مسائل در طول Covid-19 گیر او گفت: “من تا به حال بحث با discoms که باید مطمئن باشید که کمیته راه اندازی خواهد شد نگاه به مصرف کننده نارضایتی ها و آدرس آنها را. تمام نگرانی های خود را خواهد شد طبقه بندی شده اند.”

متر استقرار

به گفته رئیس: “اين به بعد بخش برق مواجه است بسیاری از مشکلات مانند بالا AT&C زیان سن زیرساخت های برق و سرقت و صدور صورت حساب بی نظمی ها و صورتحساب های پرداخت نشده. و اجرای زیرساخت های اندازه گیری پیشرفته با استقرار اندازه گیری هوشمند مهم تشکیل دهنده برای شبکه هوشمند.”

“دولت مستقر متر هوشمند در زن و شوهر از مکان و آنها نشان داده اند نتایج بسیار عالی است. در گذشته در برخی از ایالت ها به طور کلی برق و زیان نشان داده می شد که به دلیل ضرر و زیان به بخش کشاورزی. این است که درست نیست. هوشمند متر سیستم به آدرس این مسائل و همچنین کمک به ارائه یارانه به طور مستقیم به مصرف کننده,” او گفت:.

با اشاره به های اخیر اصلاحات پیشنهاد شده برای برق عمل او گفت: “به طور کلی فکر کردن این است که یارانه باید به طور مستقیم انتقال به مصرف کنندگان است. این متر هوشمند می تواند کمک به این موضوع به عنوان به خوبی. دولت مرکزی نیز مشتاق اجرای هوشمند متر است.”

مصرف انرژی

“این اندازه گیری هوشمند تکنولوژی استفاده شده برای سال های بسیاری در حال حاضر در بسیاری از کشورها ثابت شده است بسیار موثر و قابل اعتماد در مدیریت مصرف برق است. آن است که زمان ما حرکت به سمت استقرار این و تبدیل های موجود در شبکه به یک هوشمند,” او گفت:.

متر هوشمند قطعا می توانید برش داخلی یا تجاری مصرف انرژی با دادن مقدار زیادی از اطلاعات مفید به مصرف کننده. با نزدیک نظارت بر استفاده از الگوی یک مصرف کننده می تواند کنترل کلی مصرف برق و در نتیجه کمک به تخصیص بودجه مناسب برای مصرف برق.

حدود 15-18 درصد از انرژی مصرف شده می رود unbilled و درمان به عنوان بخشی از کلی ضرر و زیان به کلان ملی سیستم برق. انرژی بهره وری خدمات محدود گره آژانس از وزارت نیرو است و همچنین کار با چندین متحده را تشویق به راه اندازی هوشمند متر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de