زمان برای یک اقتصاد جدید

سیاست درس که از این اقتصاد متمرکز در بودجه تعادل بدهی کم-نسبت تولید ناخالص داخلی و کنترل کسری بودجه در دومین نقطه اعشار براکت.

شده است وجود دارد بسیاری از نارضایتی اقتصاد و اقتصاددانان پس از رکود بزرگ سال 2008 است. اقتصاد کلان نوابغ نه تنها شکست آن را پیش بینی کند اما ادعا کرد که آن جوهر از خود نظریه انتظارات عقلانی/بازارهای کارآمد است که هر گونه شوک بودند غیر قابل پیش بینی به لحاظ نظری. با تشکر از شما بسیار می تواند تنها پاسخ به این برجسته (بسیاری از برندگان جایزه نوبل در میان آنها) اساتید . ساخته شده در خطاهای بیش از خوش بینی بیش از حد ریسک پذیری در پی روند در یک gadarene مد overpaying خودی و فرار سهامداران تمام شد نادیده گرفت.

در واقع جمعیت رفتار یا وابسته برداشت در میان افراد رد شد از لحاظ نظری. آن است که آیا اقتصاد 101 یا 901, پیام همان بود: فرد همه تنهایی مثل رابینسون کروزوئه بدون مرد جمعه خود را در تصمیم گیری منوط به محدودیت های خود را. هیچ تعامل اجتماعی هیچ محله و مراقبت از هر کس دیگری.

اخبار مرتبط

سیاست درس که از این اقتصاد متمرکز در بودجه تعادل بدهی کم-نسبت تولید ناخالص داخلی و کنترل کسری بودجه در دومین نقطه اعشار براکت. این monetarist اعتماد دولتها و می خواستم برای پاکسازی بانک مرکزی از سیاسی را تحت تاثیر قرار — از این رو بانک مرکزی استقلال. در واقع تمام سیاست های اقتصادی, اگر نه, اقتصادی, زندگی, بود مستقل از سیاست است.

Coronavirus بحران به طور کامل شکسته شده است. آن است که تعامل اجتماعی در داخل و خارج, خانواده, در ادارات و کارخانه ها در قطار و در پارک ها است که تعیین کننده همه فعالیت های اقتصادی است. توقف تعامل اجتماعی و تمام فعالیت های اقتصادی می آید به یک juddering متوقف شد. در سراسر جهان واقعا پدیده جهانی—عفونت و گسترش سریع آن—را به چالش کشیده است جهانی شدن اقتصادی زندگی است. جهان است که دیگر مرز. مرزهای شده اند بازسازی شده در همه جا.

غنی و فقیر کشور را مختل کرده است به همان اندازه ، این ویروس ممکن است منشأ در ووهان اما آن را بسیار به سرعت در حال گسترش است. (من بازدید ووهان راه بازگشت در سال 1973 هنگامی که آن را سرکوب فولاد شهر با هوای آلوده و تیره و تار محیط اطراف است.) ظرف سه ماه بوده است و کشور چین از طریق بحران و امیدوارم آمد. این اثر ممکن است 15-20% از دست دادن خروجی در این سه ماه. اما کشورهای توسعه یافته—ایتالیا و اسپانیا—رنج برده اند بسیار بالاتر مرگ و میر و ما با ابتلا به آنها را. به انزوای اجتماعی مورد نیاز به عنوان یک اقدام پیشگیرانه است و بیشتر اثر اقتصادی پس از آن را کاهش تعامل اجتماعی است. تاثیر تعامل اجتماعی—فردی وابستگی متقابل—در فعالیت های اقتصادی است تا در آینده به عنوان عنصر ضروری است.

هر کشور در حال شکستن قوانین اقتصادی احتیاط که مربوط اگر در همه, فقط برای ‘عادی’ بار. زمان عادی هستند که شرکت ها و بانک ها و بالا افراد ارزش خالص نگران نیست. در حال حاضر هر کس دچار مشکل است. قوانین جدید مورد نیاز است. پول است نه محدودیت وقتی که می آید به صرفه جویی در زندگی می کند که ممکن است از دست رفته در اعداد بزرگ است. مشکل این است که در نجات این شرکت ها یا بانک ها که انجام شد در سال 2008. این مشکل رو با همه دولت ها است که در شناسایی بسیاری از راه های مختلف که در آن مردم زندگی خود را, را از سفر خود را به محل کار و خرید مایحتاج روزانه. این است به طوری که دولت می تواند کمک به آنها را به ادامه زندگی روزمره خود را بدون تعامل اجتماعی است.

در روز داوطلبانه منع رفت و آمد در یکشنبه 22 مارس که نارندرا مودی اعلام کرد و از گسترش آن به مدت سه هفته بیشتر اقتصادی بسته داشته اند اعلام می شود. اما چگونه بسیاری از مردم در دولت دانست و در مورد فصلی کارگران مهاجر که در مترو? در بمبئی آنها استفاده می شود به نام ‘Ghati’ زیرا آنها از قسمت های غربی و رفت و برگشت در زمان برداشت. همین مورد در دهلی نو—کارگران آمده و بیهار. هیچ کس پیش بینی بود که این افراد خواهد بود و بیکاری و پرداخت نشده در زمان اجتماعی فاصله و خود را تنها فرار شد و به سر خانه و شکستن همه قوانین اجتماعی فاصله. شلوغ قطار و اتوبوس خواهد وضعیت را بدتر کند.

چگونه می توانم به شما کمک کسبه مراقبان و بسیاری از شغل های گاه به گاه کارگران ؟ آیا ما هیچ ایده ای از مورفولوژی اقتصاد ؟ انگلستان پیدا کردن انواع مختلف کار و کارگران وجود دارد برای آنها ساده دسته از شاغل/بیکار فراموش نمی کند. چگونه می توانم به شما کمک تک افراد معلول که نمی تواند بیرون رفتن در هر صورت اما باید مسئولین که نمی تواند با توجه به مستند? مردم چگونه زندگی می کنند که در محله های فقیرنشین اگر نه در پیاده رو, اقامت در داخل خانه ؟

وجود خواهد داشت یک شوک شدید اقتصادی. آن را به عنوان اقتصاد کاهش بود. نرخ رشد تولید ناخالص داخلی کاهش بود. Rs 1.7 تریلیون دلار بسته است و فقط یک گام اول است. اما RBI باید به دنبال دیگر بانک های مرکزی و کاهش نرخ بهره را به 1٪. این را تعمیر نیست شکسته اعتبار بازار, اما آن را به مقدار مورد نیاز امداد به سخت کردن بخش.

من نمی تواند کمک کند به یاد مردم بود که شجاع و سرسخت فرماندار RBI که می خواستم این بانک ذخایر قادر به پوشش یک هفت سیگما بحران است. او مورد آزار و اذیت و چپ. بحران است که در اینجا. به فرماندار Urjit پاتل سه به سلامتی !

(نویسنده است یک اقتصاددان برجسته و کار همکار. دیدگاه شخصی)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im