Republican بهداشت ، Tim Scott متهم به مجلس نانسی پلوسی از برگزاری کمک های مالی برای کسب و کارهای کوچک در سراسر کشور “گروگان” در طول یک بحران مالی است.

“این یک وضعیت جدی است که ما نباید گذشت در بودجه برای [مدیریت کسب و کار کوچک را چک Protection Program ],” اسکات گفت:. “ما باید به خانم نانسی پلوسی ‘لطفا به ما حقوق.’ مردم باید حقوق خود را. و جلوگیری از برگزاری آن را به گروگان به منظور دیگری انجام دهد.”

بخشی از $2 تریلیون اقتصادی امداد لایحه توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور تهمت ماه گذشته است چک حفاظت برنامه حدود 350 میلیارد تلاش تخصیص هشت هفته از جریان نقدی به مقدماتی کسب و کارهای کوچک به طوری که آنها می توانید پرداخت کارکنان و جلوگیری از اخراج.

بودجه برای این برنامه اجرا شده است خشک و کنگره در حال کار در این هفته به اعتصاب یک معامله به پر کردن آن.

“مردم خواستار هر روز” اسکات گفت. “صدها نفر در حال تماس با دفاتر ما هزاران من مطمئن هستم که در سراسر این کشور را به دلیل آنها می خواهند حقوق خود را و ما نباید ایستاده در راه ساخت که اتفاق می افتد.”

پلوسی گفت: بیش از آخر هفته “دوباره ما زمینه های مشترک” و این که او فکر می کند کنگره است “بسیار نزدیک به توافق است.”

اسکات یک عضو مجلس سنا خدمات مالی کمیته حمایت برای یک هدف بیشتر رویکرد برای کمک به کسب و کارهای کوچک دریافت مقدار آنها نیاز به شناور باقی می ماند در حالی که مطمئن شوید به عنوان بسیاری از کسب و کار که ممکن است دریافت کمک های مالی آنها نیاز دارید.

بیش از 20 میلیون نفر ثبت برای مزایای بیکاری در ماه گذشته به عنوان یک نتیجه از مستند سفارشات در محل قرار داده و تقریبا هر دولت در تلاش برای کاهش سرعت گسترش coronavirus.

رئیس جمهور تهمت بیان کرده است او مشتاق به بازگشایی swaths بزرگ کشور به عنوان اوایل به عنوان ممکن است 1.

اسکات گفت: هر چه زودتر اتفاق می افتد که ساده تر از این کشور بهبود اقتصادی از coronavirus خواهد بود.

“The new normal ممکن است نیاز به کسب و کار به بالاتر هزینه های سربار و کاهش هزینه های نیروی کار” اسکات گفت. “ما نیاز به انطباق با واقعیت و ما نیاز به انطباق بسیار به سرعت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de