TikTokتعداد Infinite محبوبیت در گوگل فروشگاه بازی نقض یک میلیارد مارک به تازگی.

نیش اندازه تصویری ایجاد و به اشتراک گذاری پلت فرم Infinite ظاهرا دارای یک نقص است که می تواند قرار داده و حریم خصوصی کاربران در معرض خطر هکرها اجازه می دهد به ارسال جعلی ویدئوها در حساب خود. دو توسعه دهندگان Talal حاج Bakry و تامی Mysk را برجسته کرده اند در یک پست وبلاگ که Infinite است با استفاده از نا امنی در شبکه به منظور ارائه اطلاعات به صورت فله. به گفته آنها رسانه ها در محتوای دانلود شده از نرم افزار است که از طریق ناامن HTTP است که به احتمال زیاد برای قرار دادن حریم خصوصی کاربر در خطر است. این تکه تکه کردن ترافیک HTTP است آسان تر برای پیگیری و همچنین تغییر توسط کاربران ، این نقص می تواند کمک به هکرها دسترسی کاربر به سابقه نیز می باشد. آن است که به یاد داشته باشید که وجود دارد در حال حاضر یک میلیارد نفر با استفاده از این نرم افزار در سراسر جهان است. تعداد محبوبیت در گوگل فروشگاه بازی نقض یک میلیارد مارک به تازگی به عنوان رشته مردم در خانه های خود را با توجه به این رمان Coronavirus.

طبق نتايج با استفاده از نرم افزار با ناامن HTTP نیز می تواند منجر به تغییر محتوای ویدئو از کاربران از جمله تایید هستند. به عنوان محتوای آسیب پذیر است یک کاربر دیده بان تاریخ نیز می توان نشان داد. “ما با موفقیت ره Infinite ترافیک و فریب خورده این برنامه به ما نشان می دهد فیلم خود را به عنوان اگر آنها منتشر شده توسط محبوب و تایید حساب. این باعث می شود یک ابزار مناسب برای کسانی که بی وقفه سعی در آلوده اینترنت با گمراه کننده حقایق” گفت: Talal حاج Bakry و تامی Mysk در یک پست وبلاگ. Infinite آندروید نسخه 15.7.4 و iOS نسخه 15.5.6 است گفت که دارای این آسیب پذیری.

اخبار مرتبط

توسعه دهندگان بیشتر توضیح داد که Infinite است که با تکیه بر شبکه تحویل محتوا (CDNs) به ارائه اطلاعات برای کاربران آن. این CDNs بیشتر انتخاب تکه تکه HTTP برای انتقال سایر فایل های رسانه ای. هر کسی که به رسمیت می شناسد این شبکه است که از طریق عبور از یک روتر Wi-Fi ممکن است قادر به خواندن اطلاعات و تغییر آن بر این اساس احتمال افزایش کاشت جعلی تصویری بدون آگاهی کاربر است. در ضمن این شرکت نیست اذعان کرد این موضوع را به عنوان در حال حاضر.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی