jungle safari tigers chasing tourists, tigers chasing tourists, action against staff as tigers chase touristsحادثه اتفاق افتاده در عصر روز جمعه هنگامی که یک گروه از گردشگران در جنگل صفری. (بازنمودی تصویر)

دو هیات در Nandanvan جنگل صفری در ریپور در چتیسگر برکنار شدند برای نادیده گرفتن ایمنی پروتکل پس از یک تصویری از یک ببر در تعقیب یک توریست اتوبوس رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. حادثه اتفاق افتاده در عصر روز جمعه هنگامی که یک گروه از گردشگران در جنگل سافاری و تصویری شات از داخل اتوبوس خود نشان داد دو ببر مبارزه و یکی از گربه های بزرگ lunging برای یک پرده بر روی پنجره خودرو.

همچنین به عنوان خوانده شده | بازدید اسپانیا: در اینجا که در آن شما می توانید فروشگاه در مادرید

اخبار مرتبط

در این ویدئو یکی از گردشگران شنیده می شود گفتن درایو به سرعت خاموش و ببر دیده می شود در حال اجرا پس از این اتوبوس قبل از دادن تعقیب است.

“پس از این ویدئو آمد و به ما اطلاع خدمات خودرو راننده Omprakash Bharti و راهنمای Naveen Puraina
پایان داده شد. آنها را نادیده گرفته صفری پروتکل استاندارد” Nandanvan جنگل صفری مدیر M رحمت بلا گفت PTI.

“عنوان اولیه ما پرس و جو در این ویدئو به ضرب گلوله کشته شد توسط راهنمای. راهنما و رانندگان آموزش دیده برای اطمینان از ایمنی از حیوانات و بازدید کنندگان در سافاری اما این دو کارکنان نادیده گرفته پروتکل. به جای شتاب خودرو آنها باید منتظر ماند و اجازه دهید وضعیت عادی سازی” این مقام گفت. صفری مدیر گفت: یک نگهبان جنگل مسئول توریستی خودرو صادر شده است نشان می دهد-باعث توجه کنید.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im