ببر در باغ وحش برانکس تست مثبت برای coronavirus مارک اول شناخته شده, حیوانات عفونت در ما

شهر نیویورک شیوع کروناویروس ساخته شده راه خود را به باغ وحش برانکس آلوده کردن یک 4 ساله تاپیر ببر.

ببر نام نادیا آزمایش مثبت برای COVID-19 در چه اعتقاد بر این است که برای اولین بار شناخته شده عفونت از یک حیوان در ایالات متحده آمریکا مقامات فدرال و باغ وحش گفت:. این عفونت نیز تصور می شود اولین مورد در یک ببر در سراسر جهان است.

همراه با ببر شش دیگر ببر و شیر کاهش یافته است بیمار با سرفه های خشک. وزارت کشاورزی گفت: گربه های بزرگ بر این باور هستند که آلوده شده اند توسط یک کارمند باغ وحش. آنها برای اولین بار شروع به نشان دادن علائم کروناویروس در اواخر ماه مارس و همه در حال انتظار به بهبود می یابند. این باغ وحش بسته شده پس مارس 16.

“ما آزمایش گربه از فراوانی احتیاط” و با هدف “کمک به جهان در ادامه درک درستی از این رمان coronavirus,” دکتر گفت: پل کلل باغ وحش ارشد دامپزشک.

این وزارتخانه افزود که وجود دارد هیچ مورد شناخته شده از کروناویروس در آمریکا حیوانات خانگی یا دام اما ببر عفونت هنوز پرسش در مورد این ویروس را انتقال به حیوانات. در هنگ کنگ یک سگ آزمایش مثبت برای COVID-19 virus به عنوان یک گربه در بلژیک. هنگ کنگ مقامات به این نتیجه رسیدند که سگ ها و گربه ها نمی توانند با تصویب این ویروس به انسان است اما می تواند آلوده توسط صاحبان آنها.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de