سه نفر دستگیر و برای حمله به روح و روان کارکنان خطوط هوایی در فورت Lauderdale فرودگاه

سه پنسیلوانیا زنان در زندان هستند آنها پس از حمله روح کارکنان خطوط هوایی در فورت Lauderdale فرودگاه در فلوریدا در سه شنبه شب.

Broward County Sheriff تایید بازداشت Danaysha دیکسون Tymaya رایت و کایرا فرگوسن در روز چهارشنبه پس از ویدئو در گردش آنلاین نشان داد که سه پرتاب کفش و بطری آب و غذا در روح و روان کارکنان پس از پرواز خود را به تعویق افتاد.

“سه مهمان شد مبارز پس از یک پرواز به تاخیر افتاد و آنها دستگیر شدند جسمی آزار اعضای تیم ما” خواندن بیانیه ای از روح خطوط هوایی. “سه نفر از اعضای تیم ما به طور سطحی زخمی شد. این رفتار خشونت آمیز به طور کامل غیر قابل قبول است و به هیچ جایی در فرودگاه و یا هر جای دیگر از کسب و کار است.”

با توجه به Broward شهرستان کلانتر, سه زن بودند پیوند اوایل روز شنبه. روح هواپیمایی تشکر حرفه ای از کارکنان خود را و سریع کار از اجرای قانون پس از درگیری.

“ما از اعضای تیم ما به صورت حرفه ای و سریع اقدامات و ما نیز با تشکر از Broward کلانتر, برای کمک های خود را در فورت Lauderdale-هالیوود فرودگاه بین المللی” این شرکت اعلام کرد. “این رفتار خشونت آمیز به طور کامل غیر قابل قبول است و به هیچ جایی در فرودگاه و یا هر جای دیگر از کسب و کار. ما نمی خواهد تحمل رفتار توهین آمیز از هر نوع. سوالات بیشتر در مورد این حادثه باید با اشاره به اجرای قانون است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im