کنترل سنا است تا برای grabs در ماه نوامبر و انتخابات نقشه ارائه آلو فرصت ها برای هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواهان را به سود برخی از دریافت توجهی کمتر از دیگران است.

دموکرات ها تنها نیاز به سه تا چهار صندلی به تلنگر آمریکا و توازن قدرت در پاییز گیریم آنها را نگه دارید بر روی Alabama. و نیست که به احتمال زیاد به عنوان دموکرات ایالت داگ جونز آماده است به از دست دادن به سابق دانشگاه آبرن مربی تیم فوتبال تامی Tuberville تنها سه سال پس از ورود به واشنگتن است.

این مشکل برای جمهوری خواهان این است که آنها بیشتر از زمین با 23 کرسی برای در نظر گرفتن در این چرخه در مقایسه با دموکرات ها’ 12. آنها همچنین چشم انداز یک “موج” انتخابات که در آن رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن محبوبیت می تواند مخزن بقیه ایران بلیط. رئیس جمهور مسیرهای presumptive 2020 دموکراتیک پرچمدار جو بایدن به طور متوسط 8.7 درصد در نظرسنجی ها با توجه به RealClearPolitics.

در میدان نبرد سنتی ایالت از جمله آریزونا, کلرادو, مین, و, کارولینای شمالی, دموکرات ها در حمله.

آریزونا از حزب دموکرات مارک کلی یک فضانورد بازنشسته نیروی دریایی و کاپیتان جلوتر از منصوب جمهوری خواه ایالت مارتا McSally به طور متوسط 5 امتیاز. در سال 2018 آریزونا رای دهندگان توبیخ McSally خودش یک نیروی هوایی جانباز و خانه سابق مجلس در حمایت از بهداشت ، Kyrsten Sinema اولین آریزونا از حزب دموکرات انتخاب شده به اتاق در 30 سال. در حال حاضر McSally است نیمی از کلی پول در بانک بیش از حد 11 میلیون دلار به 24 میلیون دلار.

دو اصطلاح دموکرات کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive همواره ثبت دو رقمی آگهی در یمن از سوی دیگر ، کوری گاردنر. هر چند مورد علاقه Hickenlooper اتحاد خود را برای غلبه بر تمایل برای هیچکدام از اشتباهات و کمبود. سابق دنور شهردار و مغلوب کاخ سفید امیدوار است 4.6 میلیون دلار در خزانه خود به گاردنر $10.7 میلیون.

دموکراتیک مین مجلس سارا گیدئون در حال اجرا است 2.5 امتیاز در مقابل جمهوری خواه ایالت سوزان کالینز که یک کلید چرخش رای در اتاق بازرگانی در دولت خواهد شد که کوبیده طرفدار دموکراتیک تبلیغات به عنوان بایدن تلاش می کند تا به درجه یک تا 2 کنگره منطقه تنها انتخاباتی رای از طریق مین سیستم تقسیم. رقبا رقابت یکی از فصل خیمه نژادها در تاریخ همتراز از لحاظ مالی با حدود 5.5 میلیون دلار تا کنون نجات داد.

و خواه ایالت کارولینای شمالی تهم Tillis آسیب پذیر است به عنوان به خوبی. سابق دولت دموکراتیک بهداشت ، کال کانینگهام یک 4.2-نقطه استفاده در رای گیری در حالی که مخالفان در حال گردن و گردن در پول سهام بانکی بیش از $6.6 میلیون در هر.

کشورهای دیگر در مخلوط شامل کسانی که تکیه خواه در گذشته است. دو صندلی در گرجستان و هر کدام در آیووا, مونتانا, حتی, کانزاس در میان کسانی که در حال حاضر رقابتی تر از حد معمول برای دموکرات ها.

در عین حال برای همه ذکراست بین صاحب نظران به دنبال به پیشدستی کردن یک دیگر در توییتر در اینجا سه under-the-رادار سنا matchups ناظران باید نگه داشتن چشم در به عنوان ما اینچ نزدیک به Nov. 3 انتخابات است.

میشیگان

RealClearPolitics این هفته اضافه دموکرات ایالت گری پیترز مسابقه به احتمال زیاد رقیب جمهوری خواه کهنه سرباز ارتش و تاجر جان جیمز به آن “toss-up” مسابقه ستون. همان خروجی است که اول ترم وقت بود که قبلا یک خانه نماینده مجلس, پیش به طور متوسط 8.7 امتیاز.

اما پطرس صندلی است که هنوز هم یک هدف نخست برای ایران امید برای میشیگان به ماندن قرمز در سطح ریاست جمهوری. ملی سناتوری جمهوری خواه کمیته فرار $1.5 میلیون آگهی حمله رعد اسا در برابر او همه ژوئن و جیمز apace با جمع آوری اعانه و پول نقد در دست و بالغ. هنوز داخلی نظرسنجی انجام شده توسط ALGI تحقیقات در ماه ژوئن نشان داد هر دو بایدن و پیترز پیشرو در میشیگان محافظه کار گراند رپیدز-لنگر 3rd کنگره منطقه می باشد که به خوبی جواب برای مغلوب ساختن پیشی جستن و یا جیمز در سطح ایالت.

مینه سوتا

منصوب دموکرات ایالت تینا اسمیت می خواهد به بازگشت به واشنگتن پس از جایگزینی Al Franken در سال 2018 زیر استعفای خود را بیش از سوء رفتار جنسی اتهامات. او را به رقابت در برابر سابق جمهوریخواه مجلس قانونگذار و مجری رادیویی Jason Lewis که تاریخ خود را نژادپرستانه و زن ستیز رفتار است. افکار عمومی و نظرسنجی به سابق-معاون فرماندار یک مزیت و او 5 میلیون دلار بیشتر در بانک از لوئیس $5.8 میلیون به $927,000.

این مسابقه می تواند بوده ام تنگ تر اگر تهمت بود به انجام بهتر در مینه سوتا است. سفرهای مکرر به دولت نسبت به شروع COVID-19 شیوع نشانه های مبارزات انتخاباتی خود بود و برای آن 10 آرا اما بایدن نوشته شده قوی اعداد وجود دارد از جورج فلوید مرگ در روز یادبود.

تگزاس

مسلم جمهوری خواه ایالت John Cornyn که در تلاش برای امن چهارمین دوره نیست نامزد به احتمال زیاد برای این لیست. اما اولین نظرسنجی چک کردن درجه حرارت خود را در مسابقه در برابر نیروی هوایی عمده و معلم MJ Hegar پس او برنده دموکراتیک اولیه در هفته گذشته جفت ارز هم جدا شده توسط تک رقمی 47 درصد به 38 درصد با Cornyn در مقابل.

در حالی که Cornyn به طور متوسط 10 نقطه سرب اوکلاهما دانشگاه ایالتی بریتنی مطالعه در این هفته نشان داد که بیش از نیمی از پاسخ دهندگان نمی یک نظر Hegar. همراه با Cornyn نسبتا پایین به رسمیت شناختن نام و ناتوانی در عبور از 50% پشتیبانی آستانه که شکل خود را نشان می دهد اتاق را برای رشد. او فقط در برابر یک جمع آوری کمک های مالی کسری بودجه. او $902,000 در خزانه به $14.5 میلیون.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی