سه coronavirus موارد گزارش شده در بیهار

سه تازه موارد coronavirus گزارش شده از بیهار در 24 ساعت گذشته, گرفتن تعداد کل کسانی که آزمایش مثبت مخوف Covid-19 تا نه وزارت بهداشت گفت: در روز جمعه.

با توجه به Pradip داس مدیر راجندرا یادبود موسسه تحقیقات اینجا یک ICMR مرکز آزمون گزارش از دو نفر از کارکنان یک بیمارستان خصوصی در شهر که در آن یک coronavirus بستری شد هفته گذشته قبل از اینکه معطوف به AIIMS-پتنا جایی که او درگذشت مثبت بوده است. علاوه بر این یکی دیگر از بیمار بستری در Nalanda کالج پزشکی بیمارستان (NMCH) در اینجا نقطه از سیوان دارای آزمایش مثبت او اضافه شده است.

وزارت بهداشت منابع گفت: این بیمار به تازگی از بازگشت به سیوان از دبی.

آلوده بیمارستان خصوصی کارکنان که در NMCH مشغول به کار در یک مرکز مراقبت های بهداشتی در Khemnichak محل که در آن 38 سال از مونگر مبتلا به مشکلات کلیوی بستری شد هفته گذشته و با اشاره به AIIMS – پتنا پس از آن.

این مرد تا به حال در بازگشت از قطر و نمونه ارسال شد برای تست به AIIMS از زمانی که توسعه مشکلات تنفسی. اعضای خانواده خود گفت: مسئولين بيمارستان در مورد سفر تاریخ است. مرگ او در روز شنبه یک روز قبل از گزارش آزمون در آمد تایید شد که او مبتلا به Covid 19.

این بیمارستان خصوصی مهر و موم شده و توسط مقامات بهداشتی منطقه و نمونه 13 از کارکنان آن فرستاده شده اند برای تست تا کنون در حالی که تلاش ها برای ردیابی تمام کسانی که ممکن است در تماس با مرحوم بیمار است.

دو نفر یک زن در 40s خود را و a 12-year-old boy که زندگی در یک خانه مجاور به محل اقامت متوفی در مونگر آزمایش مثبت در روز پنج شنبه شد و با عجله به بیمارستان در باگلپور.

یک زن میانسال که در حال سفر به اروپا آزمایش مثبت در روز یکشنبه گذشته و پذیرفته شده است به AIIMS, Patna. یک روز بعد یک مرد جوان که تا به حال در سفر به اسکاتلند و بستری NMCH حال آزمایش مثبت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>