سه تست مثبت برای Covid-19 در ایالت بیهار در مجموع تعداد 64

سه نفر تست مثبت برای Covid-19 در ایالت بیهار در نظر گرفتن تعداد کل چنین مواردی در کشور به 64 یک مقام گفت.

از این سه یکی از 16 سال از نواده و دو نفر دیگر مرد هستند در سن 40 و 63 از بگوسری منطقه سانجی کومار, اصلی, وزیر امور خارجه, وزارت بهداشت و درمان گفت: در روز شنبه افزود که مقامات در تلاش برای ردیابی کسانی که در تماس با آنها.

پیشتر در روز سه شنبه (45 ساله نیز از نواده داشت به قرارداد Covid-19. بیهار به گزارش یک مرگ تا کنون در حالی که 18 بهبود از این بیماری است.

38 سال از مونگر با یک سفر سابقه به قطر مرده بود در AIIMS, Patna, در مارس 21. گزارش آزمون تایید شد که او Covid 19 – مثبت, وارد, یک روز پس از مرگ او.

با توجه به وضعیت سلامت جامعه بولتن صادر شده در اواخر روز شنبه 6,250 نمونه مورد بررسی قرار گرفته است تا آنجا که 6,182 آزمایش منفی و چهار رد شده اند.

سیوان که شناخته شده است به عنوان یک کانون برای Covid-19 تا اختصاص 29 مورد به دنبال مونگر و بگوسری با هفت هر پتنا و گایا با پنج هر گپلگنج و نواده با سه نفر هر Nalanda با دو مورد و در Lakhisarai, ساران و باگلپور.

تعداد کل موارد در دولت تقریبا دو برابر در طول هفته پس از 20 نفر از اعضای یک خانواده آزمایش مثبت برای این بیماری در Panjwar روستای سیوان منطقه مقامات در اینجا گفت.

این روستا شده است به طور کامل مهر و موم شده با بامبو سنگر بنا در خیابان ها و هواپیماهای بدون سرنشین مستقر شده اند به اطمینان حاصل شود مردم نمی سرمایه گذاری در خارج از خانه. NDRF پرسنل شده اند به خدمات فشرده برای ضد عفونی کردن منطقه آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de