سه نفر را دریافت coronavirus با منشا ناشناخته در ایالات متحده

سه متحده اعلام کرد که آنها پیدا کرده اند و موارد دیگری از “جامعه گسترش” جدید کروناویروس فشار دلخراش نشانه آن است که این ویروس در حال حاضر در حال گسترش در نقاط مختلف ایالات متحده است.

کالیفرنیا و واشنگتن و اورگان اعلام کرد اواخر شب جمعه که آنها هر یک از موارد که در آن بیماران نیست سفر به خارج از ایالات متحده و یا در تماس با هر کسی که آنها می دانستند که آلوده شد. یکی از افراد آلوده بود سن مدرسه-کودک در واشنگتن دولت گزارش شده است.

دانشمندان معتقدند که این ویروس گسترش می یابد از طریق هوا پس از کسی که سرفه یا عطسه و همچنین از طریق سطوح آلوده. اما آنها هنوز نمی دانند که چگونه عفونی ویروس است و تا چه حد افراد بدون علائم می تواند افراد دیگر را آلوده.

کالیفرنیا تا به حال مورد اول جامعه گسترش اوایل این هفته و آن را اعلام کرد مورد دوم جمعه. واشنگتن تا به حال نه تنها یک مورد از جامعه گسترش اما دیگر مورد تایید در یک زن در 50s که تا به حال سفر به کره جنوبی. اورگان همچنین گزارش یک مورد.

تمام بیماران آزمایش مثبت اما این موارد هنوز هم باید به دو بررسی توسط مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری قبل از آنها می تواند به طور رسمی تایید کرد. که می تواند تعداد کل موارد شناسایی شده از طریق بهداشت عمومی آمریکا سیستم به 19.

“جامعه گسترش به معنی گسترش یک بیماری که منبع عفونت ناشناخته است” با توجه به CDC.

آخرین موارد از جامعه گسترش, اما, ارائه یک نشانه ای وجود دارد که ممکن است به مراتب بیشتر افراد آلوده به این ویروس از دانشمندان را قادر به تشخیص. بیماری شناخته شده به عنوان COVID-19 تا گسترش به بیش از 82,000 مردم در سطح جهان و سرچشمه در ووهان چین.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>