کسانی که نزدیک به بلومبرگ ادعا کرد در واقع نیست که جالب’

مردم در سال 2020 دموکرات مایکل بلومبرگ مدار فکر می کنم او فقط “نیست که جالب” تماس او را در یک بیت “اسپرگر رنج می برد-y.”

سابق شهر نیویورک شهردار شد برفلد در مجله نیویورک شنبه و کسانی که نزدیک به او رنگ او را به عنوان یک مرد که نمی تواند مربوط به درد افراد دیگر است.

“چیزی که در مورد مایک است که او در واقع نیست که جالب — او باهوش و شما می توانید یک زمان خوب صحبت کردن به او را, اما آن را مانند صحبت کردن به هر یهودی نسبی از معدن” یکی از کارکنان سابق خود گفت: خروجی. “اولین بار که من با او آشنا شدم او شروع به شکایت در مورد برخی از سوپ او که هیچوقت طعم راست. من فقط ملاقات کرد و او بود شکایت خود را در مورد شیرین-و-سوپ ترش.”

بلومبرگ می کند, اما آیا سرگرم کننده طرف زمانی که او زیاده روی در برخی از شراب اما فقط برای مدت طولانی.

“مایک loosey-احمق در شراب مشخصه درخشان اما اگر شما واقعا سعی کنید او را به باز کردن و سپس مطمئن شوید که به اندازه کافی او متلاطم می شود و خلوت به پوسته” یک خبرنگار گفت.

مجله نیویورک نیز صحبت کرد برای یکی از دوستان همشهری که گفت: شهردار سابق مشکل empathizing با دیگران به خاطر او کمی “اسپرگر رنج می برد-y” که به گفته او سردرگمی بیش از واکنش مورد بحث توقف-و-frisk سیاست. دوستان گفت که بلومبرگ ادعا می کند که او احساس بد در مورد اجرای سیاست اما که او را درک نمی کند که چرا او را مورد تحسین قرار گرفته برای تفنگ خود را کنترل سیاست.

“آنچه که او می گوید بخش خصوصی است ‘من نشسته بود با مادران پسر بودند که ضربه بودن. آنها گفت: فرزندان خود ترسیده بودند در این پروژه بود و اسلحه برای حفاظت از آنها, بنابراین من فکر کردم شما رو به خلاص شدن از اسلحه. این اسلحه در حال کشتار مردم'” یکی از دوستان گفت. “اما او نمی توانید تاثیر اجتماعی متوقف کردن بچه ها 70 بار در مدرسه بالا است.”

شهردار سابق انتخاباتی صرف عظیم $409 میلیون بیشتر از پول نقد است نسبت به تبلیغات با توجه به کمپین افشای اشکال. اما او پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن و ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز در رای گیری ملی به طور متوسط.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>