این است که از دست دادن آن به دست آوردن چیزهایی که او به ما آموخت: عرفان خانواده سهام صمیمی پیام

Irrfan Khan, Irrfan Khan dead, Irrfan Khan wife, sutapa sikdar, Irrfan Khan children, latest news on irrfan khanعرفان یکی از هندوستان, بهترین و متنوع ترین بازیگران خود را از دست داد نبرد با یک شکل نادر سرطان و مرگ او در بیمارستان اینجا را روز چهارشنبه در سن 54 ترک دوستداران سینما در سراسر جهان دل شکسته. (فایل عکس: IE)

زندگی مثبت روح Irrfan Khan خانواده اش در روز جمعه گفت: این بازیگر هرگز این ایده را دوست داشت “یک واقعیت بعدی” و به آنها امید به مرگ او نه به عنوان از دست دادن اما به دست آوردن “از چیزهایی که او به ما آموخت” و سعی کنید برای دیدن ریتم در همه چیز.

بهترین راه برای جشن عرفان زندگی, همسرش Sutapa Sikdar گفت: خواهد بود به پیاده سازی آن تعالیم و تکامل است و این چیزی است که او و دو پسر — Babil و آیان — برنامه ریزی برای انجام.

اخبار مرتبط

عرفان یکی از هندوستان, بهترین و متنوع ترین بازیگران خود را از دست داد نبرد با یک شکل نادر سرطان و مرگ او در بیمارستان اینجا را روز چهارشنبه در سن 54 ترک دوستداران سینما در سراسر جهان دل شکسته.

اذعان غلیان احساسات غم و اندوه از این بازیگر طرفداران در همه جا نویسنده-تهیه کننده گفت که او نمی تواند “شروع به احساس تنهایی می کنم” هنگامی که میلیون ها عزادار شد, با او.

“من می خواهم برای اطمینان از همه این است که نه از دست دادن آن است به دست آورید. این افزایش از چیزهایی که او به ما آموخت و در حال حاضر ما باید در نهایت شروع به واقعا پیاده سازی آن و تکامل است.” او گفت: حتی اگر آن سخت است برای آمدن به شرایط با عرفان غیاب او آموخت و او را به حل و فصل برای “عادی در هر چیزی”.

“این باور نکردنی برای ما اما من می خواهم آن را در عرفان را عبارت ‘آن را ‘جادویی’ آیا او وجود دارد یا نه وجود دارد و این چیزی است که او دوست داشت او هرگز عاشق یک واقعیت بعدی. تنها چیزی که من کینه علیه او است; او خراب است من برای زندگی است. او در تلاش برای رسیدن به کمال نیست اجازه دهید من حل و فصل به صورت عادی در هر چیزی.

“وجود دارد یک ریتم است که او همیشه می دیدم در همه چیز حتی در صدای ناهنجار و خشن و هرج و مرج پس از من آموخته اند به آواز خواندن و رقص به موسیقی است که ریتم حتی با تن صدای ناشنوا و دو پا چپ,” او گفت:.

خواستار زندگی خود را در یک کلاس آموزش, Sutapa گفت: این بازیگر تشخیص سرطان آموزش داده و آنها را برای پیدا کردن موسیقی در سر و صدا. “من یاد گرفتم به دیدن یک هماهنگی در صدای ناهنجار و خشن ، دکتر گزارش شد مانند اسکریپت که من می خواستم به بنابراین من هرگز دست هر جزئیات است که او به دنبال در عملکرد خود است.”

او تشکر کرد از ‘شگفت انگیز’ تیم از پزشکان در دهلی نو و بمبئی که ایستاده بود توسط خانواده خود را در طول سخت ترین مرحله است. Sutapa گفت: آن را دشوار است برای او برای قرار دادن در کلمات دو و نیم سال سفر طولانی خانواده تا به حال هم با عرفان پیشرو جنگ از جلو.

“این دشوار است به توضیح آنچه شگرف زیبا قریب به اتفاق دردناک و هیجان انگیز این سفر بوده است. من این 2 و 1/2 سال بوده است یک میان پرده که خود آن را آغاز و میانه و اوج با عرفان helming نقش رهبر ارکستر” او گفت:.

در غیاب پدر خود Sutapa گفت: او فقط امیدوار فرزندان او حرکت پیش رو با پدر خود را راهنمایی داشته باشید. “من خانواده کوچک من در یک قایق با هر دو فرزندان من Babil و آیان دید آن را به جلو با عرفان هدایت آنها را ‘wahan nahi, yahan se modo” اما از آنجا که زندگی است نه سینما دارد و هیچ یک فرمانده دیگر سپاه پاسداران, من صمیمانه آرزو می کنم بچه های من بادبان این قایق با خیال راحت با پدر خود هدایت در ذهن و از طریق طوفان است.”

جمعبندی خود را پدر تعالیم Babil و Ayan گفت: او همیشه خواسته آنها را برای یادگیری به تسلیم شدن به “رقص با عدم قطعیت” و “اجازه دهید ذهن خود را کنترل کنیم”.

Sutapa گفت: خانواده گیاه را یک شب گل یاس, عرفان های مورد علاقه که در آن او به استراحت گذاشته شد “پس از پیروزی سفر”.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im