MANCHESTER, New Hampshire — جو بایدن در دفاع از خود تهاجمی در برابر پیت Buttigieg انکار او تشویق یک دایره جوخه آتش در اطراف او 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب.

“هنگامی که شما حمله کردند شما رو به پاسخ” بایدن 77 به خبرنگاران گفت: در منچستر در روز شنبه برای آنچه که او به عنوان یک مجموعه از عکس کارگردانی شده راه خود را از این چرخه است.

معاون سابق رئیس جمهور ادعا کرد که او “هرگز شده است بسیار راحت حمله به شخص دیگری” اما گفت که او احساس گوشه زیرا خبرنگاران و مفسران سیاسی قاضی نامزدها “چقدر آتش” نمایش آنها در کمپین بلیزرز.

در عین حال او خود را تکرار کرد موشکافی Buttigieg گذشته نظرات در مورد رئیس جمهور سابق باراک اوباما پس از هفته از شهردار سابق South Bend, ایندیانا, او را متهم پس از “پیر واشنگتن راهکار است.”

“او گفت: مشکلات ما در حال حاضر به دلیل گذشته” او گفت: “قاطعانه” انکار 38 ساله را القائات.

پس از یک فقیر نشان دادن در روز سه شنبه آیووا قفقاز و سه روز قبل از مقدماتی نیوهمپشایر بایدن در این هفته عرضه بیشتر bellicose لفاظی در بیخ و بن. او مشخصه bristled وقتی پرسید که آیا به این دلیل که در حال رشد بود از جان گذشته به کاخ سفید پیشنهاد به نظر می رسد به از دست دادن بخار. هیلاری کلینتون به طور مشابه ساخته شده همان عدم تجربه و استدلال در برابر اوباما در سال 2008.

“این مرد نیست, باراک اوباما” بایدن گفت.

دلاور سناتور 36 سال اما اصرار او نبود در حال اجرا برای سال 2020 نامزدی برای ایجاد “یک سوم دوره اوباما” گفت که او به سادگی مایل به حمل و نقل “خودرو خارج از خندق.”

در شنبه بایدن همچنین skewered برنی سندرز برای نشان می دهد پیش از انتخابات سال 2012 که باراک اوباما باید در صورت اولیه چلنجر. این سناتور ورمونت, 78 گفت: این کشور در سال 2011 مصاحبه از مردم خواست اوباما ایستاده بود تا برای طبقه متوسط “در راه است که او انجام داده است و نه تا به این نقطه است.”

“آن را انجام می دهد این کشور یک معامله خوب از سرویس اگر مردم شروع به فکر کردن در مورد نامزدها در خارج وجود دارد برای شروع متضاد چیست مترقی دستور کار, به عنوان مخالف به آنچه که اوباما در حال انجام” ساندرز گفت: در تام هارتمن رادیو نشان می دهد که در آن سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de