دموکراتیک ایجاد شود ممکن است با جذب شدن به سوی مایکل بلومبرگ پس از جو بایدن به پایان رسید ناامید کننده چهارم در آیووا قفقاز و به نظر می رسد flatlining در نیوهمپشایر.

فرسایش که لیبرال ها برنی ساندرز و الیزابت وارن در حال بیش از حد پلاریزه به شکست رئیس جمهور تهمت و نگران عدم پشتیبانی از پیت Buttigieg در میان اقلیت ها و سالمندان دموکراتیک فعالان و مقامات منتخب که دوخته بود امید خود را بایدن در حال گرفتن نگاه نزدیک در بلومبرگ. در سابق شهردار نیویورک دموکراتیک خودی دیدن یک مدعی با درخواست تجدید نظر گسترده است که شکیبایی برای رسیدگی به تهمت و منابع به رقابت بپردازند.

“این مرد است برخی از احشاء” گفت: Rep. Juan Vargas کالیفرنیا از حزب دموکرات حمایت بلومبرگ. “این چیزی است که ما نیاز به یک مرد که می تواند برنده است برخی از احشاء و کاملا رک و پوست کنده خواهد بود رئیس جمهور بهترین خارج وجود دارد.”

بلومبرگ علامت است تا سوم پشت وارن با وجود راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود در اواخر نوامبر است.

بایدن 77, هنوز فرمانده پشتیبانی از استقرار دموکرات ها به خصوص نامزدها و امتیازهای در حال اجرا کردن بلیط در مسابقات دشوار. آنها بازدید معاون رئیس جمهور سابق به عنوان ترین electable در برابر تهمت و اعتماد به نفس او می تواند متحد کردن حزب دموکرات در حالی که برش به رئیس جمهور استفاده با یقه آبی رای دهندگان در غرب و جذب ناراضی جمهوری خواهان در حومه شهر.

معاون سابق رئیس جمهور برخوردار گسترده رهبری در زمینه استقرار تاییدیه. بایدن در عین حال تا به حال مشکل با رای دهندگان جوان و لیبرال پایه. در همین حال حملات از مغلوب ساختن پیشی جستن بیش بایدن و پسر شکارچی بایدن را در ارتباط با اوکراین در حالی که سالمند بایدن معاون رئیس جمهور برخی از دموکرات ها نگران او بیش از حد ضعیف است به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر چه دموکرات ها می گویند که حملات نادرست برخی از آنها با داشتن فلش بک به هیلاری کلینتون و رسوایی در اطراف او سرور ایمیل است که آنها اصرار دارند ناعادلانه بود اما تن مضر بود.

با بایدن را ضعیف نشان دادن در آیووا و نیوهمشایر حمایت از کاهش بلومبرگ شروع به فتنه دموکراتیک در افغانستان ، بایدن دریافت فقط 15.8 درصد آرا در آیووا پشت وارن 18 درصد. ساندرز و Buttigieg اساسا در حدود 26 درصد است. اخیر نیوهمپشایر نظرسنجی ها نشان می دهد معاون رئیس جمهور سابق به رهبری می تواند برای شبیه پایان وجود دارد.

“من فقط فکر می کنم بلومبرگ یک نامزد قوی تر” گفت: Rep. بن McAdams, یک یوتا دموکرات برای انتخاب مجدد در یک جمهوری خواه متمایل منطقه که تایید میلیاردر رسانه مغول بیش بایدن.

یک جانباز دموکراتیک رسمی گفت: Buttigieg نیز در نظر گرفته شده به عنوان یک جایگزین برای کسانی که سرخورده با بایدن گفته است “یک نبرد واقعی بین Buttigieg و بلومبرگ برای حمایت از حزب تاسیس.”

بلومبرگ که نوبت 78 در روز ولنتاین در ابتدا سر تبدیل به دلیل سرمایه گذاری از بودجه شخصی او مایل به در مبارزات انتخاباتی اش وعده داده به نگه داشتن هزینه های برای افزایش احتمالی دموکرات پرچمدار اگر او نمی نامزدی برنده. بلومبرگ صرف بیش از 250 میلیون دلار تا کنون در تهاجمی تلویزیون کمپین تبلیغاتی و همچنین به عنوان زمینه و تجزیه و تحلیل داده های برنامه های بسیار قوی آنها شبیه یک سایه حزب سیاسی.

بلومبرگ است پرش ابتدایی متحده در مجموع انتخاب را به ایستادن بر روی “سه شنبه” 3 مارس زمانی که 16 متحده برگزار خواهد شد دموکراتیک مقدماتی. استراتژی است که غیر مومن است و هیچ های اخیر سابقه تاریخی برای رسیدن به موفقیت منجر به بسیاری از دموکرات خودی به اخراج بلومبرگ چشم انداز. بایدن متزلزل و عدم ایمان به قدرت از بقیه جلو دونده را تغییر داده که حساب دیفرانسیل و انتگرال.

“بایدن دام است کمک به بلومبرگ بسیاری” گفت: Ed اسپینوزا دموکراتیک عمل در آستین متمرکز در این حزب تلاش برای تاخت و تاز در تگزاس است.

بسیاری از دموکرات خودی سوال توانایی Buttigieg و دعوت به وحدت حزب را بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

اد Rendell یک حزب دموکراتیک اصیل زاده که تایید بایدن گفت: اضطراب خود را توجیه شده است. طرح ملی بهداشت و درمان و ممنوعیت fracking پیشنهاد شده توسط ساندرز و وارن می تواند نزول دموکرات ها بالا و پایین بلیط در کلید میدانهای مانند پنسیلوانیا که در آن Rendell سابق کمیته ملی حزب دموکرات رئیس شد فرماندار از سال 2003 تا 2011.

اگر نه بایدن پس چرا Buttigieg? Rendell که نسبت بلومبرگ رشد کرد چشمگیر اعتبار و منابع گسترده او مایل به نزول به 2020 کمپین گفت: “38 ساله شهردار سابق South Bend, ایندیانا است نشان داد که او می تواند برنده بیش از nonwhite رای دهندگان مهم دموکراتیک حوزه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de