‘این انتخابات متفاوت است’: Brit هیوم هشدار بایدن برنده خواهد ترک ایران از قدرت برای مدتی’

یک پیروزی برای جو بایدن در این پاییز به احتمال زیاد قرار داده و خواهان از قدرت برای یک مدت طولانی و طولانی فاکس نیوز, تحلیلگر سیاسی انگلیسی هیوم هشدار داد.

هیوم در روز پنج شنبه گفت که رئیس جمهور تهمت توانایی برای برخی از رای دهندگان به حمایت از نامزدی خود را برای نوع جدیدی از رهبری ممکن است نتیجه معکوس اگر مردم به نوبه خود به یک دستور کار مترقی در آینده است.

“مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب شد در پاسخ قریب به اتفاق قربانیان از افرادی که گفت:” من تا به حال به اندازه کافی, من نمی خواهم بیشتر از این, و او را به حکومت به عنوان یک disruptor,” هیوم گفت: گفته فاکس نیوز را Tucker Carlson امشب. “اگر این نوسانات به این سرعت آن است که کمی برای من سخت به آن را ببینید نوسانی به عقب در جهت دیگر برای مدتی بنابراین من فکر می کنم این انتخابات متفاوت است. این بزرگ است. هیچ شکی وجود ندارد.”

هیوم اشاره کرد که بسیاری از تحلیلگران و صاحب نظران معتقدند که این انتخابات خواهد بود و یکی از نزدیک با این کشور تا حد زیادی تقسیم سیاسی است. او همچنین گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیاز به گام تا انتخاب کنید را انتخاب کنید و آن جنگ عاقلانه اخیرا با اشاره به چهارم جولای.

هیوم که در ستایش تهمت های اخیر Mount Rushmore سخنرانی در روز استقلال گفت: او نا امید شده بود او ادامه نمی کند که پیام در حال حرکت رو به جلو و به جای chided نسکار مسابقه بابا والاس در توییتر او را متهم در مرحله یک “جعل” در مورد اتهام بود که طناب دار در گاراژ خود را.

“او فرصت اینجا. او شانس” هیوم گفت. “محض چپ رانش از [حزب دموکرات] و آشکار leftism از دستور کار خود به نظر می رسد در حال حاضر فرصت اگر تهمت کمپین و تهمت خود می تواند سرمایه گذاری در آنها. آن باقی مانده است دیده می شود اگر او می تواند و یا خواهد شد و می تواند به توقف صحبت کردن در مورد خود را به اندازه کافی بلند به بحث در مورد چیز دیگری صحبت کنید و در مورد دستور کار خود و پیام خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de