یک استراتژیست دموکرات ذکر شده یک سری از دستاوردهای رئیس جمهور تهمت دست است که کمک خواهد کرد که او با آمریکایی آفریقایی رای دهندگان.

“من میخوام ارسال این پرچم تا حزب دموکرات — مردم نیاز به درک این” جمال سیمونز یک تحلیلگر سیاسی به رادیو فردا گفت: یکشنبه در چهره ملت. “ما به صحبت Terrance وودبری که یک جوان آفریقایی آمریکایی pollster. او شده است گفت: برای ماه که رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان بوده است بسیار سخت در آمریکایی های آفریقایی تبار مردان است.”

سیمونز که مشغول به کار در مبارزات انتخاباتی برای رئیس جمهور بیل کلینتون و باراک اوباما اشاره مغلوب ساختن پیشی جستن عمومی دوستی با افراد مشهور زن و شوهر و قدرت Kim Kardashian and Kanye West, استرداد رپر A$AP Rocky از سوئد و یک چشم انداز مثبت در پول فدرال با توجه به تاریخی سیاه و سفید کالج ها و دانشگاه ها به عنوان عواملی که ممکن است منجر به افزایش رئیس جمهور محبوبیت در میان جوان, سیاه رای دهندگان.

“آنها نمی خوای اجازه دهید تا,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کردم 8 درصد از آرا در سال 2016 انتخابات عمومی.

در طول دولت خود را از این اتحادیه سخنرانی سهشنبه تهمت تبلیغ یک اقتصاد قوی و نرخ بیکاری پایین اعداد به طور خاص در میان آمریکایی های آفریقایی تبار.

“نرخ بیکاری به کمترین میزان در بیش از نیم قرن” مغلوب ساختن پیشی جستن ادعا کرد. “و بسیار فوق العاده متوسط نرخ بیکاری تحت دولت من است و کمتر از هر دولت در تاریخ کشور ما است. اگر ما تا به حال معکوس شکست سیاست های اقتصادی دولت پیشین جهان را نه در حال حاضر شاهد این موفقیت اقتصادی.”

دوربین, گیر افتاد, بسیاری از دموکرات ها نشسته و عبوس و درهم در طول این سخنان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی