هادسون, New Hampshire — جو بایدن در دفاع از خود حساس feely با رویکرد خرده فروشی سیاست در یک عاطفی “را دریافت رای” رویداد.

“همه مردم می آیند تا به من. حتی مطبوعات از آنها استفاده می شود به من لگد و بگو: او را در آغوش زنان است.’ حدس بزنید چه ؟ آنها در حال بغل کردن من” بایدن, 77, یکشنبه گفت در هادسون, New Hampshire.

برای یک رالی طراحی شده برای تحریک و جسور و متهور ساختن هواداران خود را جلوتر از نیوهمپشایر Feb. 11 اولیه, معاون سابق رئیس جمهور زده لحن غم انگیز از شروع.

2020 دموکرات نامزد ریاست جمهوری مشخصه فشرد تا هنگامی که صحبت کردن در مورد کاری که او معرفی میشل اولری که پسر دچار نادر عصبی بیماری است که می تواند به کشته شدن او در زمان او رسیده هشت سال قبل از او قادر به ثبت نام در یک کارآزمایی بالینی است.

“خانواده من, ما تا به حال افتخار ملاقات با معاون رئیس جمهور بایدن و شوهر من و من می دانستم که از لحظه ملاقات ما او را دیدم ما, او ما را شنیده و او را به یاد داشته باشید ما” مشاور مدرسه از نزدیک اپپینگ گفت.

طی اظهارات بایدن به او اطمینان او به یاد او و خانواده اش را تجربه می کنند.

“داستان میشل می گوید دلیلی است که چرا من رو درگیر در سیاست در وهله اول او گفت:” از اولری و دیگران. “همه چیز در مورد خانواده است. این همه در مورد مردم عادی است.”

بایدن که اغلب زمزمه به میکروفون قبل از فریاد به بیرون ریختن خشم خود را در اهداف مانند رئیس جمهور تهمت و National Rifle Association, همچنین احساسی می شود در حالی که کار طناب خط پس از رویدادهای خود را. او اغلب صرف 30-به علاوه دقیقه در تعامل با کسانی که آمده اند برای دیدن او و کشیدن آنها را به عنوان آنها را به اشتراک حکایات حتی در بوسیدن آنها را بر روی گونه.

دلاور سناتور برای 36 سال است و تکیه به خود شخصی تراژدی در سراسر سوم خود در کاخ سفید پیشنهاد کرده است اما بارها و بارها اشاره شده از دست دادن همسر اول خود و 1 سال در یک سال 1972 تصادف, قبل از پسرش, کمال درگذشت سرطان مغز در 2015 در سن 46 این هفته در یک خط جدید به بیخ و گفتار.

“من شما را سر در گم می شود اگر من قصد دارم به ایستاده و از دست دادن کشور من بیش از حد” او گفت:.

بایدن خارش است برای رسیدن به نوادا و کارولینای جنوبی متنوع تر اولیه رای گیری متحده جایی که او معتقد است که او می تواند انجام دهد و یا حداقل بهتر است. پس از اتمام چهارم در آیووا قفقاز در فوریه. 3 پشت پیت Buttigieg, سنسور. برنی ساندرز ورمونت و الیزابت وارن ماساچوست, پیگیری رای گیری نشان می دهد او را در پشت همان سه رقیب در نیوهمپشایر در روز سه شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im