بسیار وجود دارد برای به دست آوردن از مغلوب ساختن پیشی جستن-مودی دوستی: هندی-آمریکایی نیکی هیلی

هندی-سیاستمدار آمریکایی نیکی هیلی گفته است که وجود دارد بسیار به دست آورده از دوستی ایالات متحده (US) رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر نارندرا مودی پیش از ازدواج خود سفر رسمی به هند است.

هیلی بود که امریکا فرستاده سازمان ملل متحد (سازمان ملل متحد) در دو سال اول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و اولین کابینه-رتبه بندی هندی-آمریکایی در هر ریاست جمهوری گفت که او با افتخار به دیدن مغلوب ساختن پیشی جستن و بانوی اول Melania سفر به هند است.

“ایالات متحده و هند دو تا از بزرگترین دموکراسی در جهان و به اشتراک گذاری بسیاری از ارزش ها است. بسیار وجود دارد به دست آورد توسط دوستی از مودی و مغلوب ساختن پیشی جستن” بالا رهبر جمهوریخواهان گفت: در یک صدای جیر جیر.

سابق کاخ سفید رسمی پیتر Lavoy گفت که مودی-مغلوب ساختن پیشی جستن اجلاس “خواهد بود تبعی” به دلیل همکاری های امنیتی خواهد بود پیشرفته کشمیر موضوع خواهد بود معوق افغانستان خواهد بود موفق تجارت تفاوت خواهد شد و کاهش انرژی روابط را تقویت خواهد کرد و دفاع می پردازد اتفاق خواهد افتاد.

“همه آمریکایی ها نگاه به 1.3 میلیارد سرخپوستان به گرمی در آغوش و جشن امریکا به امریکا را در آغوش گرفت و جشن ما اینجا – E Pluribus Unum (شعار ما). در حال حاضر وقت آن است برای ما شعار نیز به معنی: دو افتخار حکمرانان محدود در تاریخ و مسابقه به سوی یک سرنوشت مشترک” گفت: راوی Batra یک مستقر در نیویورک وکیل.

Batra خواست هند برای کاهش واردات وظیفه بر هارلی دیویدسون دوچرخه فوق العاده به صفر درصد و اظهار داشت که دو کشور تجارت دوطرفه محصولات کشاورزی مانند بادام.

مهم این است که ما سهام هند اینتل و پایگاه داده های بیومتریک یکپارچه با آن, امنیت میهن, دفاع گروه و اجرای قانون به طور مشترک به مبارزه و شکست دادن تروریسم و “هند مبادله آن H1B کارگران کمک های امنیت اجتماعی برای افزایش تعداد H1B کارگر ویزای محدود,” او گفت:.

“رئیس جمهور Donald J مغلوب ساختن پیشی جستن در هند آوردن امریکا دو حزبی عشق پر از آغوش برای 1.3 میلیارد قوی PM نارندرا که هیچ یک دیگر از کریستف کلمب تحسین بلندترین. هند “قرار ملاقات با سرنوشت” در نهایت کامل بویژه دو جانبه و دو حزبی موفقیت را متناسب با الحاق از قدیمی ترین و بزرگترین دموکراسی” Batra گفت.

اشاره کرد که هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن و مودی معتقدان به ‘منافع ملی’ از آمریکا و هند به ترتیب, آمیت کومار, امنیت بین المللی, مشاور گفت که ساختمان در همکاری در دفاع و انرژی و همکاری شاهد در مبارزه با تروریسم و تأمین اقتصادی و نظامی امنیت اقیانوس هند و آرام و دو رهبر باید قفل منافع مربوطه سازمان ملل در یک متقابلا به هم وابسته و رابطه همزیستی همگرا و منافع مشترک دو جانبه دید.

کومار قبلا کار کرده با القاعده و طالبان رژیم تحریم ها در سازمان ملل متحد که در آن به او پیشنهاد اساسی و مشاوره در مورد مسائل مربوط به پیاده سازی دارایی های مسدود تحریم اقدامات علیه القاعده و طالبان و همچنین مسائل مربوط به مقابله با تامین مالی تروریسم است.

“هند سفر رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک نقطه عطف تاریخی در روابط بین بزرگترین و قدیمی ترین دموکراسی” گفت: Al ماسون مشاور جهانی املاک و مستغلات سرمایه گذاری, آموزش و پرورش, موسسات و بیمارستان ها.

“این یک بار در یک قرن رویداد” گفت: با اشاره به صدها و هزاران نفر از مردم که خط به استقبال رئیس جمهور از فرودگاه در احمدآباد به ورزشگاه کریکت در جایی که او آدرس یک جمع بیش از 100 ، 000 نفر است.

“این نشان دهنده جاذبه از هر دو رئیس جمهور تهمت و نخست وزیر مودی” او گفت:.

در یک صدای جیر جیر کنگره آلن Lowenthal گفت که در حالی که هند یک شریک حیاتی “آمریکا اشتباه است به چشم پوشی از تهدید رو به رشد به حقوق بشر وجود دارد”.

“ما نمی توانیم رها مسئولیت ما را برای ارائه صدایی برای بی صدایان” او گفت:.

فدراسیون هندی-آمریکایی سازمان مسیحی یا FIACONA در بیانیه ای تشکر کاخ سفید برای گفتن در رسانه ها که مغلوب ساختن پیشی جستن را افزایش خواهد داد به موضوع آزادی مذهبی با مودی.

“این در واقع اولین گام خوبی برای رسیدگی به این مشکل جدی گفت: این سازمان به نمایندگی هندی-آمریکایی مسیحیان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>