وجود دارد بیشتر به کرالا بحران مالی از فقط مستند

کرالا را تشدید مالی گلایه کرد آخرین دور از ‘حقوق و دستمزد چالش’ (که در آن دولت کارکنان دولت خواسته شده است تا به کمک مارس حقوق و دستمزد برای مبارزه با Covid-19) کمتر به انجام با این حال مستند از میراث بلوک های روانی به شناسایی و بهره برداری خود را مالیات بر درآمد بالقوه است.

طبقه سیاسی مبارزه کرده است خجالتی از گاز گرفتن گلوله و مصرف برخی آشکارا ناخوشایند اقدامات صرفا برای حفظ رای بانک در طنز خوب است اما با مفاهیم بزرگ به fisc می گوید: خوزه سباستین مالیه عمومی و کارشناس سابق دانشکده Gulati موسسه مالی و مالیات.

بنابراین سیاستمداران در سراسر طیف قرار می گیرند بهترین گزینه بعدی ― شیر مالیات غیرمستقیم منابع خشک برای ایجاد یک سیستم مالی توهم’ که در آن مصرف عمومی ندارد فورا احساس گرما از مالیات مالیات. این است که بر خلاف افزایش سرعت مناسب مالیات مستقیم ― کشاورزی مالیات بر درآمد, زمین, درآمد, مالیات بر املاک, حرفه مالیات تمبر و ثبت وسایل نقلیه موتوری و یا اتهامات کاربر مانند هزینه دانشجویی در حرفه ای کالج ها و خدمات دولتی منطقه بیمارستان ها و دانشکده های پزشکی است که به راحتی اجتناب شود. این روشن است از همراه جدول.

 

به عنوان مثال دولت می تواند افزایش قابل توجهی منابع levying کاربر مناسب هزینه خدمات در بخش سلامت و آموزش است که حساب برای بخش عمده ای از هزینه های عمومی می گوید: Sebastian. اما دولت در مواجهه با یک وضعیت که در آن ثروتمندان و طبقه متوسط با هم گوشه ای بزرگ یارانه ها است که وجود دارد برای پرسیدن. در این روند درآمد منابع رو تنگ کردن فقط به چهار مورد مشروب و بنزین وسایل نقلیه موتوری و قرعه کشی که با هم کمک 58.78 درصد از دولت درآمد خود را در 2016-17.

وجود دارد نیاز مبرمی به گسترش خود را مالیات بر درآمد منابع. چه گزینه برای دولت ؟ با توجه به سباستین مالیات بر ملک دارای پتانسیل عظیمی در کرالا بر خلاف بسیاری از همسالان خود. بخش عمده ای از درون حواله حق را از اواسط دهه 1970 صرف شده است در بالا بردن املاک مسکونی و تجاری.

نیروی انسانی تجاری مالیات گروه در حال حاضر بیکار دروغ گفتن می تواند مورد استفاده برای ارزیابی وضع مالیات و جمع آوری مالیات بر املاک. برخی از ایالات آمریکا ساخته شده با استفاده از GPS برای این منظور است. یکی دیگر از درآمد بالقوه منبع برق وظیفه. مصرف برق توسط مصرف کنندگان مسکونی و تجاری بسیار بالا در کرالا سباستین مشاهده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im